HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ja razmišljam za uletit…jel se isplati na nekih uletit?

Isplati se, ali tek ispod 35, i to ne zato što dionica ne vrijedi više nego zato što su se neki odlučili provozati još jednom sa 30 na 90. [proud]
Nije nikakav druk i nadam se da griješim, jer ih imam podosta!
[/quote]
e tnx bum se stavio na 25…

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...




ja razmišljam za uletit…jel se isplati na nekih uletit?

Isplati se, ali tek ispod 35, i to ne zato što dionica ne vrijedi više nego zato što su se neki odlučili provozati još jednom sa 30 na 90. [proud]
Nije nikakav druk i nadam se da griješim, jer ih imam podosta!
[/quote]
e tnx bum se stavio na 25…
[/quote]
brijem da sam se skoro previsoko postavio…neko je upravo silovao bid na suprise [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

skoro 4000 komada je odjednom netko iskrcao na bid.
neki su stavili veće naloge kao potporu pa su sad igrom slučaja postali "sretni" kupci ove prezadužene trgovine tehničkom robom [bye]
iskrcaj traje danima i to sve veliki nalozi. zanima me zašto to mali kupuju po čak 50 kn, umjesto da sačekaju kao kod DKVS da dođe na 8-10 kn?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


skoro 4000 komada je odjednom netko iskrcao na bid.
neki su stavili veće naloge kao potporu pa su sad igrom slučaja postali "sretni" kupci ove prezadužene trgovine tehničkom robom [bye]
iskrcaj traje danima i to sve veliki nalozi. zanima me zašto to mali kupuju po čak 50 kn, umjesto da sačekaju kao kod DKVS da dođe na 8-10 kn?

pretjeruješ…prije 20-25 kn

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


skoro 4000 komada je odjednom netko iskrcao na bid.
neki su stavili veće naloge kao potporu pa su sad igrom slučaja postali "sretni" kupci ove prezadužene trgovine tehničkom robom [bye]
iskrcaj traje danima i to sve veliki nalozi. zanima me zašto to mali kupuju po čak 50 kn, umjesto da sačekaju kao kod DKVS da dođe na 8-10 kn?

Cudo jedno koliko ovde ima huskaca prema dole…..

Stavi bid na 5 kn, najbolje ti je. Samo prije toga se jos jednom konzultiraj s volleyom, on ce ti dati prorocanski savjet.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Svašta se tu piše, jedino se ne predvidja šta će se u stvari dogadjati…..Od početka recesije taman je
stasala nova generacija malih i velikih IT potrošaća, svako malo izlaze novi proizvodi na tržište. Na tom polju nitko ne voli zaostati čak niti klinci, pa makar jeli manje…….slatkiša!

4. veljača 2010.

IDC: Ove godine 23 posto kućnih korisnika planira kupiti novo računalo

U Hrvatskoj ove godine 46 posto kućnih korisnika ne planira kupovinu novog osobnog računala, dok od 23 posto onih koji to planiraju većina ili njih 76 posto želi kupiti prijenosno računalo, rezultati su iz najnovijeg pilot istraživanja o tržištu osobnih računala u Hrvatskoj analitičke tvrtke IDC Adriatics.

Od ispitanih 31 posto još nije bilo sigurno hoće li ove godine kupiti osobno računalo ili ne, pri čemu su žene bile nešto odlučnije u vezi te kupovine od muškaraca. Neodlučnih za tu kupovinu bilo je 28 posto žena, a muškaraca 34 posto. Žene bi se više od muškaraca odlučile i za prijenosno računalo, njih 87 posto prema 67 posto muškaraca. Prema regijama najviše onih, 54 posto, koji neće kupiti računalo u ovoj godini je iz Dalmacije, dok je s druge strane takvih najmanje, 38 posto, u Istri i Primorju.

Od onih koji su se izjasnili da će ove godine kupiti osobno računalo najviše ih, li 31 posto, želi brend HP, a slijede Acer koji će kupiti 22 posto ispitanika, Toshibu i Asus njih po 18 posto te Lenovo 13 posto.

Navedeno je istraživanje IDC u Hrvatskoj proveo na reprezentativnom uzorku od 488 osoba starijih od 15 godina, predstavnika internet populacije odnosno onih koji kod kuće koriste računalo i internet.

(Hina/pd)

marcello

Ja sam ušao neki dan na 56 kn i sad već pišem gadni minus. ako sutra ne bude oporavak cijene, režem ovaj minus makar tukao po 40 kn i adio HGSP za sva vremena [angry]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove


Ja sam ušao neki dan na 56 kn i sad već pišem gadni minus. ako sutra ne bude oporavak cijene, režem ovaj minus makar tukao po 40 kn i adio HGSP za sva vremena [angry]

Dionice postanu dobitak ali isto tako i gubitak tek kad se prodaju ili firma propadne.
Sve prije toga je kocka!

Izgleda da cu i ja uskoro postati dugoročni ulagač. [smiley]


Ja sam ušao neki dan na 56 kn i sad već pišem gadni minus. ako sutra ne bude oporavak cijene, režem ovaj minus makar tukao po 40 kn i adio HGSP za sva vremena [angry]

Na osnovu kojih informacija ili procjena očekuješ oporavak sutra?


Ja sam ušao neki dan na 56 kn i sad već pišem gadni minus. ako sutra ne bude oporavak cijene, režem ovaj minus makar tukao po 40 kn i adio HGSP za sva vremena [angry]

nadam se da si brz jer će ujutro biti najbrži prst na hgsp

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Ja sam ušao neki dan na 56 kn i sad već pišem gadni minus. ako sutra ne bude oporavak cijene, režem ovaj minus makar tukao po 40 kn i adio HGSP za sva vremena [angry]

Na osnovu kojih informacija ili procjena očekuješ oporavak sutra?
[/quote]

pa nije da ga očekujem, nadam mu se [embarass]
ako vidim da niš od toga, počinjem se kipati i ko što rekoh-adio HGSP [angry]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

sfalus, nadam se da ćeš uspjet ovo na 47 zatvorit [thumbsup] sretno

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close