HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas u 14:00 vam je skupština. prema dnevnom redu ne bi trebalo biti nikakvih iznenađenja koja bi utjecala na cijenu dionice

Postala dosadna ova dionica nikaj se ne događa sa njom. Ne izlazim dok se ne oporavi (nadam se) na jedno 100 kn.

skupština, kakve veze ima skupština to je trivijalnost, niti se govori o kvartalu niti o kreditnim reprogramima, ali da ova dionica nakon očitok stabiliziranja ne može se odljepiti od razine 55-60 kn mi nije jasno.

očito je tvrtka izašla iz gravitacijskog polja crne rupe i sad pluta. dionica oće obilježiti drugu polovicu godine pogotovo iza ljeta, ali da nakon jakog udara, pušta trejederima i drugim dionicama da joj kroje sudbinu.

Svaka skupština za dioničara bi trebala biti važna,pogotovo kod ovakve kompanije. To što cijena već neko vrijeme ili stoji ili lagano pada je normalno za ovakvu dionicu. To nije dionica koja će nekome činiti veći dio portfelja jel to onda posatje malo kocka a ne ulaganje u dionice. Mada mislim da HG Spot u idućih godinu dana moze prije biti gore nego dole ili na trenutnim razinama. Ne treba gledati tko ulazi ili izlazi iz dionice,apsolutno ne bitno jer ljudi razmišljaju različito i ne može nitko imati 100% pogodaka na burzi pogotvo kod komapnije kakav je HG spot.
Velika stvar je da je Prpić ponovo u kompaniji. Kad sam razmišljao dali da ju kupim (na cca 25 kn), nazvao sam frenda koji je direktor u jednokj IT komp, i rekao da bi kupovao i šta misli. Prvo je rekao da će propast,ali kad sam mu napomenu da se Prpić vraća u kompaniju, čovjek je rekao da je to potpuno druga priča,jer da ne mogu zamisliti koji ugled taj dečko ima u tom svijetu i da bi mogao izvući komapnije.
Dionica će vjerovatno još dugo biti na ovim razinama i definitivno nije za udio u portfelju veći od 5% čak i manje,ali tko želi špekulirat i zaraditi malo bolje u ovoj godini (a naravno i izgubiti) mislim da je ova dionica top pick na tržištu.MCap na ovim cijenama je oko 2,5 mil€.

OVO JE SAMO MOJE MIŠLJENJE,NIKAKAV NAGOVOR NA KUPNJU ILI PRODAJU DIONICE.

evo sad poćinje skupština valjda ćemo čut neke novosti na bolje pa da malo omastimo brke

Možda bi i mogli omastiti malo brke!? Dakle, slijedi prodaja nepotrebnih nekretnina zbog poboljšanja likvidnosti i bilance, kao i smanjenja zaduženosti. Zgrada u Utrinama i zemljište na Laništu, procjena vrijednosti ukupno 76 miliona kn., (zgrada 60, a zemljište 16). Odličan nastavak restrukturiranja HGSpota. Uskoro kreće i novi look!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Možda bi i mogli omastiti malo brke!? Dakle, slijedi prodaja nepotrebnih nekretnina zbog poboljšanja likvidnosti i bilance, kao i smanjenja zaduženosti. Zgrada u Utrinama i zemljište na Laništu, procjena vrijednosti ukupno 76 miliona kn., (zgrada 60, a zemljište 16). Odličan nastavak restrukturiranja HGSpota. Uskoro kreće i novi look!

kolega odakle imaš ove informacije jel si bio na skupštini misliš da bi mogli napokon potegnut prema gore



Možda bi i mogli omastiti malo brke!? Dakle, slijedi prodaja nepotrebnih nekretnina zbog poboljšanja likvidnosti i bilance, kao i smanjenja zaduženosti. Zgrada u Utrinama i zemljište na Laništu, procjena vrijednosti ukupno 76 miliona kn., (zgrada 60, a zemljište 16). Odličan nastavak restrukturiranja HGSpota. Uskoro kreće i novi look!

kolega odakle imaš ove informacije jel si bio na skupštini misliš da bi mogli napokon potegnut prema gore
[/quote]
svakako se slažem -@smatr- da će ovdje biti pozitivnih očekivanja u budućnosti-očito su kvalitetno prionili riješavanju nastalih problema…
za sve treba vremena tako i za ovu priču…treba biti strpljiv..

uvijek isto….budite strpljivi


za sve treba vremena tako i za ovu priču…treba biti strpljiv..

Apsolutno, nakon rezultata za 1Q mnogima će sve biti jasnije!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

HG Spot d.d. – odluke Glavne skupštine

Obaviještavamo Vas da je na današnji dan održana skupština Društva na kojoj je bilo prisutno 67,18% dioničara odnosno ukupnog temeljnog kapitala Društva te su svi prijedlozi odluka sukladno objavljenom dnevnom redu u Narodnim Novinama br. 148/09 usvojeni potrebnom većinom glasova, a kako slijedi: http://www.zse.hr/default.aspx?id=28718

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



za sve treba vremena tako i za ovu priču…treba biti strpljiv..

Apsolutno, nakon rezultata za 1Q mnogima će sve biti jasnije!
[/quote]

bojim se da će stvari biti jasnije već nakon rezultata za 4Q 2009. Ako ne bude velik rast prihoda i dobiti, znači da od oporavka HG SPOTa nema ništa [bye]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

New Report

Close