HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


čuj ako je Prpić htio otkupit kontrolni paket dionica a zagrebačka banka odobrila kredit onda tu nešto i vrijedi jebiga samo su skupštinu prebacili na 28 pa sad moramo ćamit a vijesti nikakvih da se pokrene dionica

Ne kažem ja da ne vrijedi, upravo suprotno! Što se tiče skupštine, neće tu biti ništa novo za priopćenje, točke dnevnog reda su već određene. Vrijeme će pokazati uspješnost cijelog projekta.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



čuj ako je Prpić htio otkupit kontrolni paket dionica a zagrebačka banka odobrila kredit onda tu nešto i vrijedi jebiga samo su skupštinu prebacili na 28 pa sad moramo ćamit a vijesti nikakvih da se pokrene dionica

Ne kažem ja da ne vrijedi, upravo suprotno! Što se tiče skupštine, neće tu biti ništa novo za priopćenje, točke dnevnog reda su već određene. Vrijeme će pokazati uspješnost cijelog projekta.
[/quote]
ali mi se ćini da danas nema rasipanja nema prodaje pošto poto možda griješim




čuj ako je Prpić htio otkupit kontrolni paket dionica a zagrebačka banka odobrila kredit onda tu nešto i vrijedi jebiga samo su skupštinu prebacili na 28 pa sad moramo ćamit a vijesti nikakvih da se pokrene dionica

Ne kažem ja da ne vrijedi, upravo suprotno! Što se tiče skupštine, neće tu biti ništa novo za priopćenje, točke dnevnog reda su već određene. Vrijeme će pokazati uspješnost cijelog projekta.
[/quote]
ali mi se ćini da danas nema rasipanja nema prodaje pošto poto možda griješim
[/quote]

A nema ni pritiska za prodaju kao jučer.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.





čuj ako je Prpić htio otkupit kontrolni paket dionica a zagrebačka banka odobrila kredit onda tu nešto i vrijedi jebiga samo su skupštinu prebacili na 28 pa sad moramo ćamit a vijesti nikakvih da se pokrene dionica

Ne kažem ja da ne vrijedi, upravo suprotno! Što se tiče skupštine, neće tu biti ništa novo za priopćenje, točke dnevnog reda su već određene. Vrijeme će pokazati uspješnost cijelog projekta.
[/quote]
ali mi se ćini da danas nema rasipanja nema prodaje pošto poto možda griješim
[/quote]

A nema ni pritiska za prodaju kao jučer.
[/quote]
i sad kupnja jača mislim po nalozima

Kupnja je jaka do boli. Dnevni promet 16.000 kn, pojavio se nalog 200 kom. za prodaju na 61,00 i kupnja blokirala. Period je bez rezultata ili bitnih informacija, što samo može korisiti špekulantima u potrazi za jeftino.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

jeste gledali središnj dnevnik na HTV1 bio je član uprave HGSP govorio je o gospodarstvu i pokazali su trgovinu HGSP


jeste gledali središnj dnevnik na HTV1 bio je član uprave HGSP govorio je o gospodarstvu i pokazali su trgovinu HGSP

Nisam gledao dnevnik, ali sam gledao ehrvatska i vidio, da it industrija toliko ima još za pokazati, da ekspanzija tek dolazi!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



jeste gledali središnj dnevnik na HTV1 bio je član uprave HGSP govorio je o gospodarstvu i pokazali su trgovinu HGSP

Nisam gledao dnevnik, ali sam gledao ehrvatska i vidio, da it industrija toliko ima još za pokazati, da ekspanzija tek dolazi!
[/quote]
kolega izvini ne kužim šta si napisao

Dobili smo besplatnu reklamu…., sad kad krenu kupovati kod nas…


jeste gledali središnj dnevnik na HTV1 bio je član uprave HGSP govorio je o gospodarstvu i pokazali su trgovinu HGSP

Da, na dnevniku je bio predsjednik uprave HGSpota, gosp. Goran Češnovar.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Evo vijesti za kraj tjedna…..:

15. siječanj 2010.

HZZ odobrio program zbrinjavanja viška radnika HG Spota

HG Spot je danas na Zagrebačkoj burzi objavio priopćenje u kojem navodi kako se Hrvatski zavod za zapošljavanje pozitivno očitovao o programu zbrinjavanja viška radnika.

Podsjetimo, iz HG Spota su 10. prosinca prošle godine izvijestili kako je kroz restrukturiranje društva i optimizaciju poslovanja utvrđen višak radnika, a sve iz razloga jer se prestaje obavljati djelatnost skladištenja, djelatnost proizvodnje te djelatnost trgovačkog posredovanja odnosno uvoza proizvoda.

U tom priopćenju je bilo istaknuto da će tek nakon pribavljenog mišljenja odnosno odobrenja HZZ-a, HG Spot sukladno Zakonu o radu i poštujući sve svoje obveze propisane istim, provesti postupak smanjenja broja radnika.

(pd)

marcello

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/hg-spot-hzz-odobrio-program-zbrinjavanja-viska-radnika,66016.html

New Report

Close