HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Al se netko iskrcava, polako ali sigurno. [proud]

zašto misliš da se iskrcava ali netko se i ukrcava jel nije tako

Netko pokusava nešto uzburkati u ovoj bonaci. Ova dionica je trenutno nezanimljiva, barem do glavne skupštine ili nekih poticajnih vijesti.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Naravno, jedno bez drugog ne ide. [smiley]

ZAGREBAČKA BANKA D.D-3000 I RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D-9606 oni su prodavali a PBZ D.D.+465 i
RADINIĆ MARIO+10 kupovali a sad kako će sitacija teć to nitko nezna

jel ste svi izašli iz ove dionice nema danima nikakve informacije o HGSP ili čekate četvrtak

čekamo četvrtak…..

Bija sam vam danas u Utrinama, išao kupiti miša za laptop. Imaju stvarno dobar izbor, dvadesetak modela. Imaju i dobar izbor kablova, tipkovnica, dvadesatak laptopa, dvadesetak LCD-ova, nešto fotoaparata i to je to.
Rade na četvrtini prostora što su imali prije, izgleda da im je M San jedini dobavljač.
Nekoć je to bila najjača trgovina informatike u Hrvatskoj a sada prodaju miševe.

A što je u četvrtak? Ako mislite na skupštinu, mislim da je to prebačeno 28.01.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.


A što je u četvrtak? Ako mislite na skupštinu, mislim da je to prebačeno 28.01.

ja sam ušao u ovu dionicu ali mislim da je dosta rizična jer nikad neznaš na koju će stranu krenut danas se cijeli dan skoro vrtjela oko 64 i onda pred kraj su poćeli nalozi stizat na prodaju ali mislim više psihološki jer ćim se burza zatvorila nalozi su povućeni sa prodaje ali se dosad brani na 60kn ali gadno je gledat kako svi rastu a mi u minusu 9% a šta se tiće skupštine pisalo je da če se održat 14.1.2010.u 11h

Evo za one koji me pljucaju, a smatraju se dovoljno informiranim.

http://zse.hr/default.aspx?id=28356

ISPRAVAK

Saziva Redovne Glavne skupštine HG SPOT dioničko društvo za proizvodnju, trgovinu i usluge sazvane za
14. siječnja 2010. godine u 14.00 sati, u sjedištu Društva u Zagrebu, Avenija Dubrovnik 46, koji je objavljen u Narodnim novinama broj 148 od 14.12.2009.g

Ispravlja se dan saziva Redovne Glavne skupštine, koji ispravno glasi:
„Glavna skupština Društva održat će se 28. siječnja 2010. godine u 14.00 sati, u sjedištu Društva u Zagrebu, Avenija Dubrovnik 46“

Hvala.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Stanje na dan 11.01.2010.g.

1. LONČAR SAŠA 94.905 28,76 Osnovni račun
2. ĆEJVAN DENIS 39.922 12,10 Osnovni račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 31.335 9,50 Skrb. račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 21.509 6,52 Skrb. račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 17.000 5,15 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 8.234 2,50 Skrb. račun
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 7.963 2,41 Osnovni račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 6.403 1,94 Skrb. račun
9. RADINIĆ MARIO 5.700 1,73 Osnovni račun
10. URLIĆ MARIO 5.700 1,73 Osnovni račun NEW

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Netko pokusava nešto uzburkati u ovoj bonaci. Ova dionica je trenutno nezanimljiva, barem do glavne skupštine ili nekih poticajnih vijesti.

Yup. A do tada ćemo gledati igrice "ajmo rajo, iskrcavaj se"…

New Report

Close