HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

povijest će pokazat … BTW imas kronologiju svojih postova na HGSP? aj budi friend pa sumiraj u jedan post, budi friend još jednom pa sumiraj i moje…
mislim da je OK od 04.12.2009.
[thumbsup]


Jedno je sigurno, nema više dionica po akcijskim cijenama… [lol]

da, ovo što se sada nudi je preskupo. ja ga opet čekam na 50 kn [thumbsup]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen


povijest će pokazat … BTW imas kronologiju svojih postova na HGSP? aj budi friend pa sumiraj u jedan post, budi friend još jednom pa sumiraj i moje…
mislim da je OK od 04.12.2009.
[thumbsup]

Nadam se da te moj post nije uvrijedio, ako je moja isprika. [smiley]
Cijena je odraz događanja u HG spotu, ali i na našoj burzi općenito.
Ali je i istina da dosta ekipe skače na svaki trzaj, bilo gore ili dolje, zato je cijena toliko i oscilirala.
Dal je to na cijenama ispod 100kn holštapleraj kako ti kažeš ili nije, ne bi želio komentirati. [cool]



Jedno je sigurno, nema više dionica po akcijskim cijenama… [lol]

Ma to je jer imam postavljen nalog za dokup a ja sam 100% jinx! Sad baš neće ni malo dolje…..[angry]
[/quote]

Pa lepo sam vam napisal…….Ili je za ovo "zaslužan" drIvo, ne vjerujem.

marcello

po mojoj malenksti danas, napokon BULL RUN.Bumo vidili uskoro


po mojoj malenksti danas, napokon BULL RUN.Bumo vidili uskoro

nema nista od ovoga danas.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

jak ti je timing izjave



po mojoj malenksti danas, napokon BULL RUN.Bumo vidili uskoro

nema nista od ovoga danas.
[/quote]


jak ti je timing izjave


po mojoj malenksti danas, napokon BULL RUN.Bumo vidili uskoro

nema nista od ovoga danas.
[/quote]

[/quote]

Hehe, barem se ne sramotim izigravajuci vidovitog Milana.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

bas se sramotim po 53 Kn sto sam kupovao i ko me poslusao strasno se crvenin.Koliko tisuća dionica imam ostavljam ti za razmišljat,hoće li sutra na 40 Kn ili 22 Kn uopće me nezanima kao i sve ispod 100 Kn.
cini mi se da su ti izjave u skladu s nadimkom 100%.
Nomen est omen.
sreću ti želi osramoćeni ali nakesani.
[wink]


bas se sramotim po 53 Kn sto sam kupovao i ko me poslusao strasno se crvenin.Koliko tisuća dionica imam ostavljam ti za razmišljat,hoće li sutra na 40 Kn ili 22 Kn uopće me nezanima kao i sve ispod 100 Kn.
cini mi se da su ti izjave u skladu s nadimkom 100%.
Nomen est omen.
sreću ti želi osramoćeni ali nakesani.
[wink]

Haha. Nervoza te hvata nakesani?. Kupi udobnu stolicu, lijepi samoohrabrujuce postove po forumu i davi ljude sa svojim privatnim porukama. Ipak kad je netko nakesan i bogat kao ti, nije ga briga da li dionica vrijedi 22, 40 ili 90. Da, slika i prilika top 10 dionicara sa mnogo, mnogo tisuca dionica. Strah me hoce li ostati koja dionica za kupnju od tebe?

Za tebe jedan reality check. Ja sam u ovu dionicu usao kad se trgovalo van redovnog rezima, a izasao u prvom valu na 100, u skladu sa mojim nadimkom. Hvala.

Za one normalne i manje pohlepne dionicare od tebe, zelim da im dionica sto prije dode sto vise.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

moran priznat pametniji si nego sto sam mislija,sad više neman vrimena.
sritno

što je sad???

New Report

Close