HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gdje su drukeri za na dolje, kako se moju malenkost pljucalo redovno da je ovo dionica od 10 Kn, od 0 Kn da ne vrijedi da je ovakva onakva ali svakako nikakva.srdačan im pozdrav ma gdje bili,a ja osobno ako Bog da zdravlja uskoro u TOP 10 dioničara.

Slažem se s tobom gdje su oni drukeri na 10 kuna.Vidimo i sami da se cijena penje prema gpre ,ali nekima nije to jasno.Sve najnovije informacije govore da dionica ide gore i gore.

@parchy & @copartner evo samo malo jedan detalj. nije zlonamjeran post, čak štoviše.
ovaj nalog od 515 komada prvi na asku 64,55 trenutno. originalno je to bilo 550 komada skinuto direktno s aska u trenutku bika i euforije na cijeni od 82 i nešto kuna, prije tjedan dana ili tako nešto. nakon kupnje postavljen je na prodaju odmah na nekih 89-90 i otkinulo ga je 35 komada. nakon toga cijena je potonula i čovjek je brzo krenuo u minus bez mogućnosti stop loss ili izlaza. to je prema sadašnjoj cijeni od 60,00 minus od 11.000 kuna. nije to velik minus ako je čovjek milijunaš, ali ako raspolaže s normalnim portfeljem to je velik minus u par dana. boli glava, živci titraju. i evo sad čovjek prodaje na 64,55 kako bi našao svoj mir čak i ako izgubi 10.000 kuna. možda zbog takvog minusa i živaca se ne razmišlja na način ma vratit će se to pa ću još i zaraditi. razmišlja se na način ma samo da izađem van, lud sam, što ako ode na 40, vratit ću novce na nekoj drugoj dionici i tako u začarni krug.

kako ovo znam i zašto sam uočio taj nalog? zato što me preduhitrio u skidanju s aska za 5 sekundi. kada nisam uspio kupiti tih 550 komada, maknuo sam nalog i nakon toga je potonulo. sreća za mene, nesreća za nekog drugog. u tom nalogu, čiji god bio, vidim i sebe na nekim drugim dionicama u 2008 i početku 2009. vidim i sebe sad da je to slučajno bio moj nalog. neuspješni trejd i gubitak znatnog kapitala. hgsp je rizik i ako čovjek nema jači novac iza sebe ne može si ga priuštiti. meni je žao što taj nalog nije realiziran s plusom, želim sretnu Novu čovjeku i da zaradi, jedino optimizam nas može držati da ne potonemo skroz psihički.

možda je to nalog od nekog s PD, nekog od nas, tko zna, samo sam vam htio dočarati javno kako svi zajedno znamo izgubiti kompas kad stvari krenu nepredviđeno i kada se trejd izjalovi. oprez s hgsp, opte i sličnima. želim nam svima puno sreće.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

mislim da je logika buljenja u monitor s prstom na okidaču zlatna meka veklikih… to je definitivno put za gubitak 1-99% novca.moja cijela logika ove dionice je bila ako je nekad cijenjena 720 Kn, 100% napumpana situacijom na tržištu 4q2007-1Q,2Q2008 dakle vrijedila je realno 350 Kn x2(napumpanih s marketom). Neka je tvrtka upala u probleme općeg stanja tržišta i neka tada vrijedi 170 Kn :: tada zbog bankrota ide na 20+ Kn :: po izbjegavanju bankrota te zbog opće teškog stanja mislim da se treba vrattit na 100-170 Kn uz oscilacije cijeđenja ljudi s na okidaču spomenutih na početku. Ko je spreman rizikat (vjeruje u oporavka IT tržišta, Prpića kao savjetnika, te MSANa kao suinteresnika) triba kupit sutra i zaboravit na par miseci.Ujedno treba bit spreman sve izgubit sto ulozi.Naravno buljenje u dnevne/tjedne oscilacije od 20-50% su sadoMAZOhizam… good lucke

eh kad bi DOW danas i sutra potega na 10 700 vidjeli bi mi istu na 80+ Kn.

kao što jednom rekoh, nebo je granica [wink]

Jedno je sigurno, nema više dionica po akcijskim cijenama… [lol]

još pozitivnih vijesti:
objavljeno na mojposao i posao.hr, traže nove ljude:
Voditelj/ica nabave – Zagreb
Koordinator marketinga (m/ž) – Zagreb


Jedno je sigurno, nema više dionica po akcijskim cijenama… [lol]

Ma to je jer imam postavljen nalog za dokup a ja sam 100% jinx! Sad baš neće ni malo dolje…..[angry]

marcello

sve ispod 100 Kn je holštapleraj, slabi živci i velike ribe jedu male ribe …

i koliko ljude moraš uvjeravat i uvjeravat … isto teško kao i kad sam ih uvjeravao da prodaju HT na 350+ Kn … i nikako nikako neće i neće .
a nemojte


sve ispod 100 Kn je holštapleraj, slabi živci i velike ribe jedu male ribe …

Možda male ribe grizu i više nego bi trebale??? Ipak je ovo samo jedna malo skuplja igračka!

New Report

Close