Herbalife pao 25 posto. Ma, da padne još bar 50…

Naslovnica Forum Komentari članaka Herbalife pao 25 posto. Ma, da padne još bar 50…

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

bar je zabavno, davide [smiley]

www.knjigara.com

ne bih rekao ali dip trzista daje priliku barmene 🙂

Ma pusti ga…nek piše, uvijek piše negativno, a posjeduje dionice! Usto i jede…pa zna kako su mu dobri proizvodi…samo se još nije potrudio provjeriti informaciju kod CEO osobno!
I pomalo je smiješno čitati ovaj tekst, kada postoji totalno druga informacija od CEO…podsjeća me ne nešto, ali nećemo o tome…LoL 😉


Ma pusti ga…nek piše, uvijek piše negativno, a posjeduje dionice! Usto i jede…pa zna kako su mu dobri proizvodi…samo se još nije potrudio provjeriti informaciju kod CEO osobno!
I pomalo je smiješno čitati ovaj tekst, kada postoji totalno druga informacija od CEO…podsjeća me ne nešto, ali nećemo o tome…LoL 😉

sto je pozitivnije od teznje ka vjecnom drzanju dionice,
ili drzanju dvadeset godina?

www.knjigara.com

varijante…
http://seekingalpha.com/article/565291-herbalife-vs-david-einhorn-3-possible-outcomes

www.knjigara.com

moram priznat da neću moći spavati zbog toga što sam ti na ignore,hahaha,ajde uživaj i istresi jaja malo za promjenu pa ćeš biti bolje volje [thumbsup]
i za tvoju informaciju mislim na ulagače iz RH ili regije a ne na strance,jer na ove možda možeš utjecat a na strance baš i ne,a čisto sumnjam da naši naprave 100,000,000 dolara,mudrijašu

a di je birta , jos prati blogera ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close