Herbalife pao 25 posto. Ma, da padne još bar 50…

Naslovnica Forum Komentari članaka Herbalife pao 25 posto. Ma, da padne još bar 50…

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

MA opak si ti ulagač i investitor nema šta….kao i svi veliki umovi i vizionari i dalje živiš u mračnom vlažnom podrumskoj šup…ovaj stanu i odonuda gledaš zvijezde. Tvoj plan mi je sasvim jasan i razumljiv…do 68 znati sve o dionicama…do 76 skupiti za pristojnu garsonjeru…do 88 naći srodnu dušu……do 97 uploviti u bračne vode i tamo ostati do kraja. Držim ti palčeve i navijam za tebe !!!!!

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Sa željama treba biti oprezan.

Čekaj samo da se ljudi malo obrazuju i shvate da su herbalife proizvodi beskorisno smeće pa ćeš ga kupovati po 1$.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

i onda govori o N. B. kao navlakašu a on već godinama na portalu navlači na Herbalife,a ovo što piše je iz očaja

Cinjenica je da ja ne znam ozbiljnog osobnog trenera, nutricionista, sportasa ili doktora koji bi preporucio Herbalife (osim ako nije distributer), a bavim se sportom cijeli zivot i krecem u tim krugovima. Uostalom pitajte npr. na forum.teretana.net sta misle o herbalife-u.
Toliko je drugih puno kvalitetnijih dodataka prehrani na trzistu da ovaj Herbalife prolazi samo zbog ogromnog novca koji se gura u reklamu. Vjerujem da ce dugorocno ta prevara biti razotkrivena.


Cinjenica je da ja ne znam ozbiljnog osobnog trenera, nutricionista, sportasa ili doktora koji bi preporucio Herbalife (osim ako nije distributer), a bavim se sportom cijeli zivot i krecem u tim krugovima. Uostalom pitajte npr. na forum.teretana.net sta misle o herbalife-u.
Toliko je drugih puno kvalitetnijih dodataka prehrani na trzistu da ovaj Herbalife prolazi samo zbog ogromnog novca koji se gura u reklamu. Vjerujem da ce dugorocno ta prevara biti razotkrivena.

da se sad nas dvojica ne glođemo,
eto ti nobelovac,
http://www.herbalifescience.com/advisory-board/louis-iganarro
pa malo s njim raspravi [smiley]

nakon što riješiš njega,
imaš cijelu listu za ćakulu [smiley]

www.knjigara.com


i onda govori o N. B. kao navlakašu a on već godinama na portalu navlači na Herbalife,a ovo što piše je iz očaja

navlakuša na volumenu 100,000.000 dolara?
kumpanjo, ode ti na ignore [thumbsup]

www.knjigara.com



Cinjenica je da ja ne znam ozbiljnog osobnog trenera, nutricionista, sportasa ili doktora koji bi preporucio Herbalife (osim ako nije distributer), a bavim se sportom cijeli zivot i krecem u tim krugovima. Uostalom pitajte npr. na forum.teretana.net sta misle o herbalife-u.
Toliko je drugih puno kvalitetnijih dodataka prehrani na trzistu da ovaj Herbalife prolazi samo zbog ogromnog novca koji se gura u reklamu. Vjerujem da ce dugorocno ta prevara biti razotkrivena.

da se sad nas dvojica ne glođemo,
eto ti nobelovac,
http://www.herbalifescience.com/advisory-board/louis-iganarro
pa malo s njim raspravi [smiley]

nakon što riješiš njega,
imaš cijelu listu za ćakulu [smiley]
[/quote]

Da se samo referiram na njegov Nitric Oxide. Da li si ti ikad probao Herbalife-ov Niteworks usporediti s nekim proizvodom drugog proizvodjaca – npr. BSN-ov No Explode?
Da li si ikad koristio neke dodatke prehrani pored Herbalife-ovih pa pokusao usporediti?

@ajzak:
rekoh ti, što da se nas dvojica raspravljamo, kad imaš nobelovca, pa njega pitaj [smiley]

www.knjigara.com

@barmen

Svaka čast. Gledam graf, u 4 dana je HLF obrisao sav rast u zadnjih godinu dana, a Vas to ni najmanje ne brine. Pravi dugoročni investitor.

P.S. Nema tog pada cijene zbog kojega bi prodali HLF?



@barmen

Svaka čast. Gledam graf, u 4 dana je HLF obrisao sav rast u zadnjih godinu dana, a Vas to ni najmanje ne brine. Pravi dugoročni investitor.

P.S. Nema tog pada cijene zbog kojega bi prodali HLF?

savjet ne tražim, niti bih ga dao.
uz dosad svima poznate podatke, bio bih najsretniji da padne na 1 cent.
ako bi kvartalna dividenda ostala 30 centi, a cijena dionice pala na 1 cent, da, bio bih vrlo, vrlo sretan čovjek [smiley]

dakle, ponavljajući da savjet ne tražim, niti bih ga dao,
nije pad cijene to zbog čega bih prodao herbalife…

više, ne o herbalifeu, nego o načelima, u idućem broju…

www.knjigara.com

New Report

Close