HEP-ovci najavili: Štrajkat ćemo 1. srpnja!

Naslovnica Forum Komentari članaka HEP-ovci najavili: Štrajkat ćemo 1. srpnja!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovaj problem sa HEP-om je rješiv brzo; prihvatite sve njihove zahtjeve i povisite cijene njihovih proizvoda i usluga, jer su monopolisti. To se svagdje tako radi.

nevjerojatno, žive kao bubreg u loju, bolje nego državna uprava, imaju sva prava i beneficije zbog dosadašnjeg monopola i nije im na kraj pameti donekle limitirati ogromna prava i plaće koje imaju derući hrvatske građane!!!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

nitko nece ni primjetiti da strajkaju

Ajde vi koji ne znate ne blebećite napamet!I gluposti kao što su komentiranja oko deranja ljudi nisu ništa drugo nego takve nebuloze i debilane da je to strašno!Odite rađe malo derat po Plinarcima, svim teleoperaterima koje plaćate bez pogovora i svima ostalima na koje izgleda nemate primjedbi i koji su svi ok očito!
A pogotovo nemojte lupat gluposti o razno raznim beneficijama i ne znam čemu sve šta kao radnici HEP-a uživaju jer nemate pojma! To što Uprava uživa svakakve beneficije nema veze s radnicima ! Malo mozgiće te svoje uključite prije nego počnete laprdat gluposti! A uostalom, sad nema više monopola pa ste slobodni potpisati sa nekim drugim dobavljačem struje! Tko vas veže za HEP?

martina, a zašto tjeraš kupce od kojih na kraju priče plaću dobivaš? To nije mudar potez, vidi se da ste u glavama još uvijek monopolisti, treba mijenjati razmišljanje i retoriku.

Pa i jesam prešel na drugog operatera, ali prijenos struje na žalost i dalje moram plaćati HEP-u.

da taj HEP malo bolje cvitanovci pretresu, neki bi možda završili na el. stolici umjesto udobne fotelje

pred dvije godine sam slučajno završio na kavi s čovjekom koji radi u hep-u pa mi je pričao kako mu je. nije ništa posebno, vodi neku terensku ekipu za održavanje i svakako nema neke posebne menadžerske beneficije ili slično, a ja sam ipak zinuo kada je počeo nabrajati. između ostaloga 15.000 kn kada mu se rodilo dijete. nije čudo da će se svim silama truditi da objasne kako nemaju neke posebne beneficije.


pred dvije godine sam slučajno završio na kavi s čovjekom koji radi u hep-u pa mi je pričao kako mu je. nije ništa posebno, vodi neku terensku ekipu za održavanje i svakako nema neke posebne menadžerske beneficije ili slično, a ja sam ipak zinuo kada je počeo nabrajati. između ostaloga 15.000 kn kada mu se rodilo dijete. nije čudo da će se svim silama truditi da objasne kako nemaju neke posebne beneficije.

naknadu dobiju da može platiti proviziju kad se dijete bude zapošljavalo u Hep-u i tako to generacijama ide naslijeđivanje


pred dvije godine sam slučajno završio na kavi s čovjekom koji radi u hep-u pa mi je pričao kako mu je. nije ništa posebno, vodi neku terensku ekipu za održavanje i svakako nema neke posebne menadžerske beneficije ili slično, a ja sam ipak zinuo kada je počeo nabrajati. između ostaloga 15.000 kn kada mu se rodilo dijete. nije čudo da će se svim silama truditi da objasne kako nemaju neke posebne beneficije.

Ovo za dijete nije istina,dobije se 3000 kn.

"Only dead fish swim with the stream"



pred dvije godine sam slučajno završio na kavi s čovjekom koji radi u hep-u pa mi je pričao kako mu je. nije ništa posebno, vodi neku terensku ekipu za održavanje i svakako nema neke posebne menadžerske beneficije ili slično, a ja sam ipak zinuo kada je počeo nabrajati. između ostaloga 15.000 kn kada mu se rodilo dijete. nije čudo da će se svim silama truditi da objasne kako nemaju neke posebne beneficije.

Ovo za dijete nije istina,dobije se 3000 kn.
[/quote]
a što su ta HEP-ova djeca vrijednija od ostale, pa nije ga pravio vibratorom da mu država snosi troškove struje, ili…….? ma tko zna, čudna je to firma

New Report

Close