HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uprava kaze da je ponudena cijena super te da podrzavaju ponudaca u preuzimanju firme za kikiriki 🙁


Sad mi je malo zao al` nema veze, mogao sam si malo prosjek popraviti od 15-17! Mislim da je Tomo na najnizoj vrijednosti uzeo, na 14,27kn ali nisam siguan jel me pamcenje dobro sluzi jos uvijek.

jeje dobro te služi da jesam mislim 126 kom (tako nekako) i još su tu s menom plus nesto na 17-19 plus prije na 22 prije na 27 al bogomu ima nesto i s 11x.00 , al ok je prosjek ..

pepe7


Uprava kaze da je ponudena cijena super te da podrzavaju ponudaca u preuzimanju firme za kikiriki 🙁

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Zxid3rYk0da25owjhLd37w==.pdf
Il bi plakao il bi se smijao. Kažu ponuđena cijena je za čak 145,59 kuna veća od knjigovodstvene. Mišljenje uprave kao da je pisao sam Rus.
Pa zašto onda taj lik baca u vjetar toliku lovu? Jel to neki Djed mraz, Nikolaus, Robin Hud?

To si neki assholes samo čuvaju sadašnje položaje…….

marcello

Ovi članci o Hdelu tijekom Sergejeva preuzimanja su smiješni. Nisam neki stručnjak za ekonomiju, ali izdano je mišljenje uprave o ponudi za preuzimanje ,a u upravi je Denis Rozhok postavljen od Sergeja, te Sergej sjedi u Nadzornom odboru. Nadalje, cijena je 145 kn veća od knjigovodstvene, pa onda je najbolje da ponudu za preuzimanje iskaže sa negativnim predznakom pa da mu dioničari daju dionice i još plate taj odgovarajući iznos za preuzimanje. Govori se o nekakvom trgovanju na burzi kao relevantnom pokazatelju ponderirane prosječne cijene dionice , a trgovina je bila u posebnom režimu sa smiješnom trgovinom osim kada je samo Sergej kupovao. Članci odišu pesimizmom tako da sam i ja osjetio strah i da sam dioničar odmah bi ih prodao pa i za kunu dvije.Cijena utvrđena metodom diskontiranja priljeva novčanih tokova ,
nepogrešiva ekonomska teorija ceteris paribus.Cijena dionice treba biti odraz subjektivne procjene budućnosti, a budućnost građevinskog sektora mi se baš i ne čini loša pogotovo vezano za ovaj novi HŽ-ov projekt sufinanciran iz eu fondova , Kupari, Vis Viva, Lng, Projekt Sava doo., Pelješki most. Nešto od toga će se i realizirati ,a tu su i milijarde iz Junckerovog plana iz EU.

Iskorištava s trenutna nepovoljna financijska pozicija pred mogućim rastom građevinskog sektora. Vidim na stranici Avenue Holdinga već se svojata uključenost u gradnju “Pleshatz bridge”- tj. Pelješkog mosta.
http://avenue-group.ru/obekty/ [avenue-group.ru]

Stiglo mi iz skdd pismo za prodaju dionica rusu, ne dam po trazenoj cijeni od 20 kn nikom pa necu ni njemu posebno sada nakon najave o ulaganju drzave u gradevinski sektor.
Jel vama stiglo pismo?

Stiglo i okacio sam ga macku o rep!

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

Prodat ću ,ali neću poklonit!

pišem samo na dionicama koje držim..


Prodat ću ,ali neću poklonit!

Evo jedno solidno izvjesce, nema razloga za poklanjanjem !

Poštovani,
zanima me što mislite kolika je vjerojatnost da hidroelektra opet dobije ulogu podizvođača ali na rekonstrukciji željezničke pruge Križevci-Koprivnica-državna granica, za koje je HŽ dobio cca 200 mil. eura putem EU.Podsjetnik da je hdel dobila ulogu podizvođača na trasi Dugo Selo-Križevci, 469 mil. kn.
Zona li netko u kojoj je fazi natječaj za novu prethodno navedenu trasu.
Pozdrav.

IGH projekt, HDEL izvođač radova, vrijednost 100 milijuna eura.

New Report

Close