HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Juuhuuu! Čitaj i čitaj… traži pa ćeš naći!

Ad. 2)
S obzirom na postupak preuzimanja Hidroelektre niskogradnje d.d. koji je u tijeku, brojem glasova od
213.593
ZA
(53,747%) i 183.812
PROTIV
(46,253%), glavna skupština je donijela odluku o skidanju
točaka 6.,7. i 9. s objavljenog dnevnog reda.

Ajmo lovicu na sunce, nece vise po 20,xx ili 20,00!

P.S. pojašnjenje molim od onih upućenijih, i naravno onih koji su bili na skupštini i onih koji se bolje kuže u zbivanja u HIDRI

Nema dokapa, cijena bi mogla x 10, barem. Jer bila je i puta 100, tj. 2200 kn.

Sad mi je malo zao al` nema veze, mogao sam si malo prosjek popraviti od 15-17! Mislim da je Tomo na najnizoj vrijednosti uzeo, na 14,27kn ali nisam siguan jel me pamcenje dobro sluzi jos uvijek.

@Lojtra
Ajmo se kladiti da iza 22sata PD neće ništa objaviti o Hidri, to tako kod njih ide?

Nije nista poslovni objavio o hidri npr da ipak nece bit dokapa sta je super za postojece dionicare i da je Rus u obvezi objavljivanja ponude za preuzimanje po kojoj cijeni?

Hidroelektra niskogradnja izvjestila je u petak kako je član Nadzornog odbora te tvrtke Sergej Gljadelkin nakon stjecanja putem Zagrebačke burze vlasnik 34,21 posto dionica tvrtke te kako je dao punomoć jednom odvjetničkom društvu oko aktivnosti vezanih za objavu ponude za preuzimanje tvrtke.
Prema obavijesti, Gljadelkin je 29. srpnja ove godine na Zagrebačkoj burzi stekao 15,96 posto dionica Hidroelektra Niskogradnje, 8. kolovoza 8,64 posto dionica i 18. kolovoza 9,60 posto.
Nakon tih triju stjecanja, Sergej Gljadelkin je imatelj 213.412 dionica koje čine 34,21 posto temeljnog kapitala i daju isto toliko glasova na glavnoj skupštini Hidroelektra Niskogradnje.
Gljadelkin je ujedno opunomoćio odvjetnika Barišu Pavičića da ga zastupa u provođenju postupka preuzimanja Hidroelektra Niskogradnje te da Hanfi podnese obavijest o namjeri objavljivanja ponude za preuzimanje, zahtjev za odobrenje objave ponude za preuzimanje i samu ponudu za preuzimanje.
Inače,

Jel znate do kada traje rok za predaju obveze za preuzimanje?
Btw danas cucao na bidu ali nitko ne prodaje 🙁

Pa imaš dionica na asku. Svašta…

Hanfa Gljadelkinu odobrila ponudu za preuzimanje Hidroelektre Niskogradnje

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

što objavljeno preuzimanje znači za manjinske dioničare?
Moraju li se dionice prodati za bakšiš, odnosno što se događa ako ih se ne proda?

... otišli su bikovi uzalud ...

New Report

Close