HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja bih rekao da Sergej, ako je mudar, a mislim da jest, neće ići na zakonski minimum, nego će se potruditi da da što primamljiviju ponudu aktualnim dioničarima, jer mu je u interesu doći do 50% što prije, tako da bez problema (i bez nedostatka kvoruma) i bez daljnih odgadjanja, moze na skupštini sebi izglasati dokap po 20, što mu je i namjera.

kad bi HDEL mogla uc u redivit režim trgovanja??


kad bi HDEL mogla uc u redivit režim trgovanja??

Da je bilo malo vise volje, mogla je vrlo lako već 2x ovog mjeseca.
U tjednu 8-12.08 je bio milijunski promet…..ista stvar od 16-19.08……
Trebalo je napraviti samo jos jednu pisljivu transakciju od 20-tak kuna u jednom danu (10.08 ili 17.08) i usla bi odmah drugi tjedan……

Ovako, mislim da ćemo se još načekati za iduću priliku…..

Koliko dugo će se ovdje čekati odobrenje i sluzbeno objavljivanje ponude ?
Tjedan, dva, tri……?

Usudi li se tko pogađati koja će cijena biti ponuđena?

Vjerovatno će nuditi 20kn po dionici što je s obzirom na book odlično.
Po meni treba sve iskipati po 25kn

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/HDEL_42c5fd8e-4ee5-4df9-bd52-f4068dbebc39.pdf

Proučite si malo pazljivije ovo gore pa cete vidjeti zašto ne smije ponuditi samo 20kn po dionici…..

quote=prognostik]
Belje pred naglom skokom sa 20kn na 32kn.
Isto tako Vupik će do 50kn. Hidra rast do 32kn a HT do 158kn.
[/quote]

Daj se sam sa sobom dogovori, ovo gore si napisao jucer a danas druga prica

Jos nitko nema info da li je odrzana skupstina ili ne ?

http://zse.hr/default.aspx?id=73561

Ništa od dokapa…..

Sad još samo čekamo odobrenje ponude za preuzimanje po sluzbenoj duznost……pa da vidimo da li se Rus odlučio isprsiti ili ne……

ovo je pali anđeo ….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close