HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači još jedna dionica koja odlazi sa ZSE.

Ja to ne kužim. Svugdje u svijetu stečaj znači pokušaj ponovnog postavljanja firme na noge.

Samo kod nas znači pogreb.

hasenfefer.

I u svijetu dionicari izgube sve pare kod bankrota, odnosno našeg stečaja

@ alias

Ma u redu je za dioničare. Mislio sam na firme.
Ako je 10 % firmi koje su izašle iz hrvatskog stečaja.

pa vidis da GM radi kao lud, a bio proglasio bankrot
https://en.wikipedia.org/wiki/General_Motors_Chapter_11_reorganization

Je li Kolakušić poslao HIDRU u stečaj?[emo_mrgud]


Je li Kolakušić poslao HIDRU u stečaj?[emo_mrgud]

Nije. Prije svega, Trgovački sud u Zagrebu je prvostupanjski sud. Pravomoćna rješenja obično donose drugostupanjski sudovi, u ovom slučaju Visoki trgovački sud koji će vjerojatno dodijeliti predmet nekom drugom sucu.

Kolakušić je isto to napravio i s Dalekovodom.

Guglajte.

Nemam dionice HDEL.

Kad su bile na 100 kn, upozoravao sam da prijeti predstečajna. :p

Svaka čast ovome danas sa 84 komada na prodaji šta je srušio cijenu na 21,41 umjesto da se pomiri s time da proda 61 komad po cijeni 10-ak posto skupljoj.

Svaka čast tebi na komentaru. Firma ide prema stečaju a ti brojiš ovu siću jel prodano po 150kn vecoj ili manjoj cijeni.

Ljudi moji o kakvom stečaju vi halucinirate, pa nismo mi Švicarska
Ovdje je sve izcenirano još kod nagodbi s radnicima, samo ih je ovaj sudac malo usporio i to je sve…
Pravna država će odradit svoj posao 😈😂😈,neće dati da veliki dečki budu na gubitku

Budemo vidjeli šta će reći VTS…

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hgk-nedavno-zaustavljen-drastican-pad-aktivnosti-u-graditeljstvu-nema-naznaka-odrzivog-rasta/843725.aspx

Oče bit ljepa priča koliko toliko: poslić prije odluke VTS,VTS pozitivno odluči a tu su i kupari koje če najvjerojatnije delat (gledajuči tko je dao ponudu za kupare)

pepe7

New Report

Close