HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko niti ne pomišlja da se sutra može dogoditi fijasko?

Moze se dogoditi fijasko ali Rus je sam izjavio da je sve dogovorio s vjerovnicima

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Gljadelkin će preuzeti tvrtku, što znači uspješan završetak predstečaja Hidroelektre, tvrde upućeni. Brzo slijedi sklapanje nagodbe na sudu, a takav kraj može se zahvaliti tome što je plan restrukturiranja, tvrde, čvrsto dogovoren s vjerovnicima

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Nema vise ispod 30kn. Cestitke kupcima

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Mali je to promet danas, ima skeptika… sigurno je sigurno!

Vecina ce kupiti po 40 ako prodje PSN,danasnja kupnja po 30 je rizik

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Ova vrijednost mi je u minusu, al jel bolje i vrabac u ruci nego golub na grani?

Cijena mi nekako brzo raste? Bojim se da nije u tijeku iskrcaj prije glasovanja?

Nema ko iskrcat…nitko ne zeli minus

Pametnije bi bilo sutra kupovat kad bude sve crno na bijelo a ne ovako se zaletavati u nepoznato…


Gljadelkin će preuzeti tvrtku, što znači uspješan završetak predstečaja Hidroelektre, tvrde upućeni. Brzo slijedi sklapanje nagodbe na sudu, a takav kraj može se zahvaliti tome što je plan restrukturiranja, tvrde, čvrsto dogovoren s vjerovnicima

Momci isto taj Gljadelkin je preuzeo IGH po 190 i ja mislio ne može niže–te ja udri oko 200 da mi ne pobjegne..kad ono ima po 130 koliko god hoćeš—pamet u glavu!

Ovdje je drukcije jer je kupio po 15 kuna…pa ce obrnuto proporcionalno

New Report

Close