HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledajući ovaj novi nacrt PSN evo što ja vidim:

1. Ako izbacimo neaktivirane garancije i 59M od Konstruktora ispada da nakon počeka od 12 mjeseci treba platiti 16 M godišnje (prvu godinu 3,2M manje jer se kredit aktivira nakon 24 mjeseca počeka). I tako pet godina.
2. Da bi to uspjelu Hidroelektra treba godišnje izvesti 320 M kuna radova uz dobit od 5%. I tako 5 godina.

JE LI TO MOGUĆE U OVAKVOM OKRUŽENJU?

Hidra radi na sve strane, sva se gradilista aktivirala osim cijene na ZSE, ona miruje…

Suzana iz PD javlja!

Dosad je Gljadelkin uložio u Hidroelektru između 30 i 40 mil. kn, a bude li potrebno, spreman je još investirati.

76% dionica bi držao Gljadelkin

Gljadelkin uskoro preuzima Hidroelektru, usporedno snima nove mete u istoj branši

Super su ovi na bidu kaj se guzvaju…niko vam nece prodat jeftinije


Super su ovi na bidu kaj se guzvaju…niko vam nece prodat jeftinije

Samo nek se guraju, pa ask stoji toliko nisko da je to cudno da ih netko ne pomete. Vremena su se promjenila a ponuda na istoj razini?

I druga vijest iz Hidre danas…

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Jm12gUmRRe6KQD8dX8Ik4A==.pdf

19.3 je to na 30+ nakon glasanja


19.3 je to na 30+ nakon glasanja

Taman da se i obistine vasa nagađanja o 30+ vrijednosti, da li to vrijeme za izlaz ili možda skraćivanje pozicije? Sa koliko % minusa?

Ja do sad nemam minusa jer nikad nisam posjedovao ovu dionicu…prije 3-4dana sam ulovio par stotina po 22…i svidja mi se napredak!

sve dok ne dode jeftin novac u RH nema napredka….njega ima koliko hoces, a nama ga nitko nece dati…onda znate gdje smo

Ovo je nespekulativna dionica…mali broj dionica i vlasnici radnici kojima je prosjek jako visok…istina nije likvidna ali prolaskom psn i novim poslom ovo ce biti med i mlijeko da citiram

New Report

Close