HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sta se desava? Jel ima tko kakav info? Ova firma kao i da ne postoji kako na burzi tako i na forumu…

Ima uvijek info… Ovdje je info, neki će reći, strateški partner, pa će malo dokupiti do 30 ne bi li se iskrcali na 40.

Tajanstveni ulagač radnicima nudi malo više nego što bi dobili u stečaju

A ustvari ti se u tom članku priča da HDEL nema ni za radnike, a kamoli će za dioničare.

O cemu ova pise?Pa zar nije skupstina vjerovnika 20-tog a ne 27? Jesul to opet odgodili?

Sutra cemo vidjeti kako ce trziste odreagirati na ovu vijest, mislim da nema bas puno “jelena” a mozda bih i volio da ih bude… imam dionice hidre i nikoga nikada na bilo sto ne bi nagovarao a posebno u ovako slozenoj situaciji!

Tajanstveni ulagač radnicima nudi malo više nego što bi dobili u stečaju

Glavno da se moj info obriše a poslije se to isto stavlja na naslovnicu.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go


Sutra cemo vidjeti kako ce trziste odreagirati na ovu vijest, mislim da nema bas puno "jelena" a mozda bih i volio da ih bude… imam dionice hidre i nikoga nikada na bilo sto ne bi nagovarao a posebno u ovako slozenoj situaciji!

Dionički gubici su toliko veliki da “jeleni-dioničari” ne bježe.Pa izgleda da su odlučičli da čekajhu odstrel.
Prtestečaj ili stečaj.Kvragu jedno,kvragu drugo.
Čeka se egzekucija!!!!!!!!

Ima li kakvih pomaka na temu Hidroelektre nigdje nikakvih obavjesti.. Kad je skupstina vjerovnika? Jesul radnici dobili koju placu?

Zna li tko što sad sa potpisivanjem ovih ugovora? Potpisati ili ne?

Ne treba to potpisat,siguran sam,s tim ucjenama idu i skupit ce solidan broj ljudi koji ce se odreci 50necega jer su gladni i duzni i uzet 5inu
Nije bilo placa Bokky

A nikakve nade da ukoliko se potpise da će posao krenuti dalje? Neke kolege potpisuju , dok neki govore da je to sve kritično.. 30+ godina u hidri, tesko je odluciiti se..

Koliko sam ja skužio ako radnici ne potpišu ponuđene ugovore ništa od preuzimanja i ide stečaj.
Od čega će se u tom slučaju radnici naplatiti?

A sta s vjerovnicima i predstecajnoj?

Pa onda jos kojih pola godine, godinu cekati da se oni izmire i podmire i da se napravi plan predstec.nagodbe?
A ni kune nikome jos i dobro ds2 kaze , ucjenjuju, 4 godine skidanja sa.placa pa sv neki nedostatci i onda i minimalac oa ni to! a sad ne znamo ni hocemo li dobiti ono sto smo zaradili! Dakle ako se to ne potpise sutra momentalno mozes sebi otkaz pisati?

New Report

Close