HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj mjesec je ključan,ukoliko do kraja mjeseca ne bude isplate pune plače radnicima Fina je dužna pokrenuti stečaj jer je poslodavac u predstečaju dužan isplatit plaču u roku 60 dana!


Ovaj mjesec je ključan,ukoliko do kraja mjeseca ne bude isplate pune plače radnicima Fina je dužna pokrenuti stečaj jer je poslodavac u predstečaju dužan isplatit plaču u roku 60 dana!

Ne može se pokrenuti stečaj firme koja je u predstečajnoj nagodbi. Preduvjet za stečaj je obustava predstečajne nagodbe.

Ako je tako lose stanje u firmi zasto nitko ne prodaje svoje dionice?

🙂 to sam se i ja pitao. Mi u pravilu idemo iz jedne krajnosti (totalne budalastine) u drugu. Najcesce idemo u ovu prvu.


Ako je tako lose stanje u firmi zasto nitko ne prodaje svoje dionice?

Je, nitko ih ne prodaje.

Ustvari, netko ih je ostavio na suncu pa su ispuhale sa 100 na 20…

Izvukli su se oni i iz gorih gabula od ove sadašnje.
Dovoljno je da država napokon pokrene radove na pelješkom mostu da se spase.
Čitajte u Globusu.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Jel jučer novi nacrt ugovora za radnike tj.nagodba objavljen ili ne?

Ovdje se odugovlaci u nedogled… Imam dojam da generalni luta ni sam ne zna sta i kako dalje.. Predstecajna na cekanju radnici bez placa i dalje, to sa rusom jako upitno… Ovo je frustrirajuce kako za radnike tako i za dionicare…

Upravu boli kuki za dionicare i radnike , cekamo sta je sa zalbom gospode Salopek ??

Opaa hidroelektra spomenuta u dnevniku RTL-a.. Nazalost sa losim vijestima… E sad bi napokon mogle proraditi i institucije pravne drzave…

Da,i ja se nadam jer samo ovi kojima je to i u interesu imaju zalihe da prežive ovo odugovlačenje!

Sta se desava? Jel ima tko kakav info? Ova firma kao i da ne postoji kako na burzi tako i na forumu…

New Report

Close