HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ispali iz Top 10:
MARIĆ PETAR
AGRAM INVEST D.D.
INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O.
ŠIMIĆ ANTE

Nova postava u Top 10:
ČUPIĆ DIANA
MARIĆ VANJA
MARIĆ ANA
MARIĆ JOSIPA

Sve te gospođe koje su pristigle u Top 10 su kupile dionice od Marić Petra i podijelie na 4 jednaka dijela tako da svaka ima 22.140 komada osim gospođe Čupić koja ima 4 komada više

živo me interesira zakaj takve transakcije nisu evidentirane na na burzi, bez obzira kaj su očito dogovorene. Kolko vidim, promjena ima za minimalno 20K komada, odnosno 80K, ali na burzi uopće nema evidentiranih tih količina. Zakaj?

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Pretumbacije u vlasničkoj strukuti kao da i nisu, a i nisu u ovom obliku bitne, bitno je kako i što dalje, gdje je novac za daljnje poslovanje i dal su uopće na vidiku novi poslovi!

Sudeci po prezimenima aktera, mozda je gospodin samo prebacio svoje dionice na clanove svoje obitelji ? ne treba to ici preko burze, potpise se darovni ugovor kod javnog biljeznika i to je to

...


Sudeci po prezimenima aktera, mozda je gospodin samo prebacio svoje dionice na clanove svoje obitelji ? ne treba to ici preko burze, potpise se darovni ugovor kod javnog biljeznika i to je to

Ma jasno mi je to da treba ići preko darovnog ugovora, ali zakaj se ta transakcija jednostavno na neki način ne provede kroz sustav burze… tak da i ti prometi budu vidljivi u nekoj bližoj ili daljoj budućnosti.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Založio je dionice u banku kao garanciju za…

Stvarno ste neupućeni.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

http://www.seebiz.eu/mmf-i-eu-predlazu-ulaganja-u-infrastrukturu-kao-novo-rjesenje-za-poticanje-rasta/ar-96901/

Međunarodni monetarni fond (MMF) i Europska unija u posljednje vrijeme učestalo pozivaju vodeća gospodarstva da pojačano ulažu u infrastrukturu kako bi poduprle vlastiti i rast svjetskog gospodarstva u budućnosti

Sta se desava s hidrom? Jel ima kakvih pomaka?

Pojacan bid , netko zeli prvi put , a netko si smanjuje ulaz kao ja naprimjer

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/hidroelektra-niskogradnja-u-postupku-predstecajne-nagodbe/

Hidra ima vlastita potrazivanja, koja su 31. srpnja ove godine iznosila 23,25 milijuna kuna

Vidi sta se nabidavaju za 2 lipe

New Report

Close