HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dokap je na papiru, kolega.

U stvarnosti su dugovanja za sve živo, uključujući plaže radnicima plus nedostatak posla.

Očigledno je da je nekima cijena bila neprihvatljiva…[emo_zacudjen]
Ide li se možda u novi pokušaj?

“Brojni izvori iz Hidroelektre tvrde da je uprava kojoj je na čelu Rade Pilipović odlukom da pokrene predstečajnu nagodbu zaustavila preuzimanje te tvrtke od zasad nepoznatog fonda. Kako su nam potvrdili u Hidroelektri, fond je 9. rujna uputio pismo namjere za preuzimanje kao rezultat prethodnih dogovora s većinom dioničara koji su pristali prodati svoje dionice fondu, među kojima je bila Salopek, vjerujući da je to jedini način za očuvanje tvrtke.”

A jel tko malo provjerio taj misteriozni fond? Tko stoji iza njega s koliko novca raspolazu i tak a ne samo piskarati o fondu… Pa zar se nismo naslusali bajki na Dioki-u i tim misterioznim fondovima? Meni je bolja i sigurnija opcija predstecajna ako prodje naravno….

lebovski
i na trocifrenim cijenama prvih 100 na 127 kn, dosta toga na 40 i onda iz nekog glupog inata sam je rusio namjerno , i zakleo se necu je kupovat vise nikad osim ako padne ispod 20 sto mi je bilo zvucalo nemoguce al eto moral sam ispunit obecanje .da bar samo na dvocifrenim ciframa . sada sam zadovoljn dobrim dvocifrenim prosjekom i kolicinom

pepe7

HDEL si je osigurao počasno mjesto u Aveniji Dioki.

Sta je ovo?Nas dragi Pilipović ispao iz top 10?
[IMG]http://i58.tinypic.comn/6qjrwz.jpg[/IMG]

Frky
Koji Pilipovic? Rade il Zvonko?

Rade…otislo sve u KBZ d.d.

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=HDEL-R-A

Ekipa, Zna li netko što je dioničar N.B. uradio sa svojim dionicama HDEL-a, imao ih je skoro 10.000 komada, da li je prodao ili je to rasporedio po skrbničkim računima?

nisam siguran al mislim da je dio prodo sitno a ostala kolicina je odjednom bila na ovom kbz skrbničkom. kad je on nesto iz topa ovaj se pojavio e sad

pepe7

Nemam pojma jel još unutra ali ako je s tim novcima se može pozdraviti. Pogotovo s onim na 105 kuna.
Te više nikada neće vidjeti.
Ali nikad se ne zna, nožda složi neku dobru priču ko Jure Radić s Kosovom, pa ispadne junak kao Kraljević Marko?

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

New Report

Close