HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Predstečajna: Obavijest o podnošenju zahtjeva za otvaranje predstečajne nagodbe [PDF]

uf…sad će počet priče kako je to super..ovo je jednostavno početak kraja

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Predstečajna: Obavijest o podnošenju zahtjeva za otvaranje predstečajne nagodbe [PDF]

I obustava trgovanja: Hidroelektra niskogradnja d.d. – obustava trgovanja

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ovo je kod nas odlicno. Eto prilike za porast cijene 2-3x

Obustava do 11h.

Mjera iz točke 1. ovog Rješenja traje do 11:00 sati trgovinskog dana 10. rujna 2014. godine.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Ovo je kod nas odlicno. Eto prilike za porast cijene 2-3x

Točno tako, Hidru će ovo podignuti sa stečajne cijene na cijenu kompanije koja će preživjeti i imati manje duga.
Cijena je na 0,2 booka.

Eto, bio Lebowski u pravu, sada vec 100 %. Treba to priznati. Cestitam kolega.

A kaj ako PSN nebude prihvaćena? Onda ide HDEL putevima DIOKIa, ne?!
[emo_naivan]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ako ne bude prihvacena vjerovnici nikad nece vidjeti ni kune jer hidra ima tri bagera i rovokopac u svom vlasnistvu kako je netko napisao u postu… Bolje ista nego nista mislim da p.s. prolazi pogotovo kad se uzme u obzir da se i stanje u gradjevini polako popravlja.. Bit ce posla: Peljeski most, most Ciovo, Plomin, Hidroelektrana Kosinj- tunel 13 km.., Zuta Lokva- Rijeka,tunel Ucka,spoj rijecke obilaznice s istarskim ipsilonom, bit ce posla samo treba ovo vrijeme prezivit…

lijepo je da se izvuku ti naši građevinari, tko će nam raditi po gradilištima, Nadan je zazivao jeftine Bugare, Rumunje, Albance, a stigli uskoci, kako se čovjek prevari u životu, volio bih i njega vidjeti na kakvoj bauschteli na mješalici

Ova predstecajna je napravljena zbrda zdola i nema od toga nista.. Nema hidra kapitala za nastavit obustavljena gradilista…

@bokky
Ništa tu nije zbrda-zdola, tajming je “OK”, kakvih je sve bilo ova predstečajna je pozitivno ponuđena bez začkuljica… ispravite me ako griješim! PBZ-HBOR se još uvijek čeka!

PBZ-HBOR da su htjele dat kredit dale bi ga prije predstecajne pa do ovoga nebi ni doslo…Nema nista od tog kredita to je patka uprave…

New Report

Close