HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne gleda ti ova vlada bas blagonaklono na hidroelektru.. Sjeti se Doncica i prozivke na kasnjenje radova na cesti kod Splita… Bit ce da nisu dobili donaciju od par stotina tisuca kuna u predizbornoj kampanji…

Netko spomenuo Pelješac.

Ta priča je odavno završena.

Ugovor je raskinut na teret Investitora, a poslovna udruga obeštećena, davno je to već bilo.


I kakve ovo ima veze s Hidrelektrom? Mislis da to hidra bude dobila? Pa covjece radnici vec tri plate nisu dobili, racun blokiran, sva gradilista stoje jer nemaju ni za gorivo a ni za hranu u menzi… Hidra moze samo u stecaj i nista drugo…

Nego tko do bude dobio nego Hidroelektra niskogradnja?
U Hrvatskoj se dobivaju plaće a ne plate.
Tužno je od tebe zazivati stečaj od jedne firme koja zapošljava tisuću ljudi.
I zašto bi išla Hidroelektra u stečaj kad je najmanje zadužena građevinska firma u Hrvatskoj.

@SeRija, nemojte lupati. Hidrica je trebala dobiti i onaj drugi posao koji se spominjao prije nekoliko mjeseci pa ga nije dobila. A isto ju je trebao spasiti. Kao što ih je i hboR kredit spasio.

izvucite glavu iz pijeska.

Kolega SeRija kad se vec trudis nekoga ispravljat na gramatici i pravopisu bar budi toliko pametan pa dva-tri puta procitaj ono sto si napisao..Toliko o gramatici i pravopisu… A ne solit pamet ovdje na forumu.. Ne zazivam ja stecaj ove firme samo sam uzasno razocaran upravom i nacinom kako se upravlja i donose odluke.. Nekad sam i sam bio zaposlenik ove firme i jaako dobro znam o cemu pisem… A kad govoris o niskoj zaduzenosti: vidim banke se potrgase koja ce prije dati kredit… Dva mjeseca skoro pa nista ne rade cekajuci zadnju slamku spasa PBZ i HBOR.. Zasto se to ne rijesi u par dana kad je to firma sa niskom zaduzenosti… ?Treba kredit i vratit a ova uprava to nije sposobna.. Vec sam u prijasnjim postovima pisao o tom.. Jedino cime se oni bave su sto vece odpremnine i mirovina..

Inspekcija dize kaznenu prijavu protiv hidroelektre…Napokon profunkcionirala pravna drzava… Ovo je trebalo napravit jos prije par mjeseci al bolje ikad nego nikad…

Ne znam zašto je ovaj naslov tako bombastičan, pa ima onih možeš ih lopatama bacat koji dobro zarađuju pa radnicima ne iplaćuju plaće ili ih konstantno zakidaju, ne mislim samo na građevinu nego općenito. Oni se kao i ostali pravi problemi u HRV ne spominju niti ih itko dira. Meni je daleko nejasnije zašto Todorić ne plaća dobavljačima robu koju prodaje i dobro zarađuje a kad im plati onda je škrtiji od stranih lanaca.

Ode hidroelektra k vragu bez da se i pokusala spasit?
Zasto se s predstecajnom nagodbom nije probalo a ne ovako.?


Ne znam zašto je ovaj naslov tako bombastičan, pa ima onih možeš ih lopatama bacat koji dobro zarađuju pa radnicima ne iplaćuju plaće ili ih konstantno zakidaju, ne mislim samo na građevinu nego općenito. Oni se kao i ostali pravi problemi u HRV ne spominju niti ih itko dira. Meni je daleko nejasnije zašto Todorić ne plaća dobavljačima robu koju prodaje i dobro zarađuje a kad im plati onda je škrtiji od stranih lanaca.

Ako gurnete još malo dublje glavu u pijesak, ugledat ćete Australiju…

Čudno.
Niko ne piše o sutrašnjem D danu za Hidru?[emo_namigusa]

Sta prognoziras?


Čudno.
Niko ne piše o sutrašnjem D danu za Hidru?[emo_namigusa]

što je danas važno za HDEL.

New Report

Close