HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bid je strahovito pojačan. izgleda da netko nešto zna jer imamo vrlo jakog kupca sa 14 000 na bidu što je mislim nezapamćeno na ovoj dionici. nešto se krupno valja iza brda. treba samo biti strpljiv i već negdje oko 2017. ovdje će se brojati velike pare.ovo nije dionica za one koji bi okrenuli 50% nabrzaka već za istinske stručnjake i poznavaoce financijskih izvješća.

Radnicima HDEL-a još uvijek nije isplaćen minimalac za ožujak.

minimalac

za ožujak

Nema smisla ovdje čekati 50 kada je na turistima sada i pro futuro med i mlijeko.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Lebovski
Kakve to veze ima?
U Ptkm su plaće uredno isplaćivane pa kako je prošlo? Treba štedjeti na svemu i to Hdel stalno radi zato nije zadužena kao ostali građevinari.
Zašto Toda ima veliku dobit? Zato što slabo plaća radnike, između osatlog.


pa kad ih se dirketno poziva i svi bi trebali dobit svoj dio.

Hrvatske ceste moraju osigurati 100 mil. kn interventnih sredstava za sanaciju cesta


dobit će oni svoj dio posla, ali kad država plaća onda to izgleda ovako [emo_palacd]
http://www.poslovni.hr/forum/tema/tvrtke-koje-ce-sudjelovati-u-obnovi-obiteljskih-kuca-ne-trebaju-racunati-na-zaradu-31983

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

@Lojtra – dajte link na štrajk radnika Agrokorovih tvrtki, ili dajte link na podatak da se u Agrokoru radi za minimalac. Koji kasni preko mjesec dana.

Prošitajte sutra Jutarnji, deset dionica na kojima je HDEL kasni, možete mislit kako će Hajdaš Dončić baš njima davat pare da obnavljaju slavonske ceste.

HDEL je rikavela, čeka se da se ps nagodba službeno pokrene i to vam je to na ovoj dionici.

Sviđa mi se usporedba s PTKM, obje su pale 70-ak posto posljednjih mjeseci.

Ali štos je s tim padanjem da i nakon pada od 70% može uslijediti pad od 70%.


Lebovski
Kakve to veze ima?
U Ptkm su plaće uredno isplaćivane pa kako je prošlo? Treba štedjeti na svemu i to Hdel stalno radi zato nije zadužena kao ostali građevinari.
Zašto Toda ima veliku dobit? Zato što slabo plaća radnike, između osatlog.

Ovo još nisam čuo. Šta ima veze ako ne isplaćuju plaće? Meni bi kao dioničaru došlo da se zapitam. Vama vidim ne. Koliko vidim po vašem pisanju imate još i DDJH, DLKV i PTKM. To zajedno s HDEL-om daje 4 dionice s najvećim padom. Jer s razmišljanjem da je ok ako kompanija ne isplaćuje plaću iako je minimalna nije ni čudo da ste zaglavili u ova četri bisera. Očito nit ne vidite razliku u plaćama PTKM koja je državna firma nedavno dokapitalizirana i kompanije koja se nalazi u teško pogođenoj grani i koja zbog manjka poslova teško može dobiti kredite banaka da namiri svoja kratkoročna potraživanja. Mene samo čudi kako još nisu ušli u PSN. Bude li se nastavilo ovako siguran sam da hoće. Računovodstvo i stvarno stanje kompanije su dvije sasvim različite stvari. Važnije je stvarno stanje. Na IGH-u su imali u bilanci 500 mil obveza. Kad je došla PSN prikazali su odjednom 1,7 milijardi dugova. Da meni kompanija čije dionice imam ne isplati radnicima jednu plaću ja bi pobjegao glavom bez obzira. Nekima je to očito ok. Možda zato i imaju dionice koje imaju?

Oprezno kolega alias. Tu se radi o osjećajima. Nemojte omalovažavati tuđe vrijednosnice. Vremena ima i one će se korigirati.

Svatko radi sa svojim novcem što želi.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Isplaćena mi je plaćica a sljedeća ide do kraja mjeseca. Uštedilo se na meni ali i na menađerima.

Ako će to spasiti tvrtku, a hoće podržavam taj model i predlažem na kolektivnoj razini države.

Možemo demantirati MMF o gospodarskom rastu što bi bio povijesni uspjeh.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

“Za to vrijeme radovi stoje i u HC-u ozbiljno razmišljaju da posao oduzmu Hidroelektri te ga ponude Osijek Koteksu. Ako Osijek Kotekst to odbije, Uprava HC-a će izdati negativnu referencu Konstruktoru, Osijek Koteksu i Hidroelektri, što ih automatski izbacuje s gradilišta i više se ne mogu javljati na natječaje HC-a.”

http://www.jutarnji.hr/ne-mogu-zavrsiti-sest-cesta-iako-je-drzava-uredno-platila-radove/1193496/

Sve se može dogoditi u ovako pravnoj državi. Pa tko registrira pravne subjekte u RH? Kad maznu lovu državi neka onda ne ona, neko drugi pravni subjekt traži od prvoga lovicu, e svašta!

Spor je nastao jer je Konstruktor loše odradio poslove na mostovima. Usprkos tome nadzorni inženjer je priznao radove i naložio potpunu isplatu Konstruktoru. Hidroelektra je kasnije na mostovima imala dodatne radove, čiju naplatu sada traži. U Hrvatskim cestama kažu da su sve isplatili, a Hidroelektra bi potraživanja od Konstruktora trebala tražiti preko suda.

hrvatsko pravosuđe [emo_beztona]


http://www.jutarnji.hr/ne-mogu-zavrsiti-sest-cesta-iako-je-drzava-uredno-platila-radove/1193496/

jedino čemu možeš vjerovati u jutarnjem listu je horoskop.

New Report

Close