HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@usenese

Da li se vi šalite ili? Pa 16.250 komada je ispod 10 lipa. Mislim da se to ne može uvrstiti kao bid. Pa šta vi nemate najbolje kupnje/prodaje preko svog brokera?


bid je strahovito pojačan. izgleda da netko nešto zna jer imamo vrlo jakog kupca sa 14 000 na bidu što je mislim nezapamćeno na ovoj dionici. nešto se krupno valja iza brda. treba samo biti strpljiv i već negdje oko 2017. ovdje će se brojati velike pare.ovo nije dionica za one koji bi okrenuli 50% nabrzaka već za istinske stručnjake i poznavaoce financijskih izvješća.

Kad toga “pometu” sa bida biti će jako veselo![emo_smijeh]

Kolo sreće se okreće.

Pričekajmo nekoliko dana ili tjedana koliko treba da odu oni koji se mogu zaposliti negdje, ostane prihvatljiva razina te se zaposle rukovodeći kadar, dobiju novi poslovi…

Samo za strpljive, da se razumijemo.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Tik-tak…prije odlaska na godišnji, napuniti će nam se džepovi.

Mjesec dana brzo prođe, a ljeto u punom zamahu dođe.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Daj fortuna ne mlati gluposti… Radnici jos placu dobili nisu. Ode ovo u p.s. i na 10 kuna…

bid jači od aska.ovo se viđa rijetko na zagrebačkoj burzi. ne znam tko su ti divni ljudi na bidu ali da zaslužuju nagradu-zaslužuju. pravi investitori koji su kupovali na 100 ne brinu jer znaju da se treba samo strpiti 7-8 godina i doći će sve na svoje

Ode to na 50.

Može oklada?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Daj fortuna ne mlati gluposti… Radnici jos placu dobili nisu. Ode ovo u p.s. i na 10 kuna…

Kolega potpuno realno i lako moguće kroz koji dan.


Ode to na 50.

Može oklada?

Burza je oklada.

Obnova kuća pogurat će male građevinare, a nasipi velike

ovo je sad ozbiljna poslovna prilika.

Obnova kuća pogurat će male građevinare, a nasipi velike

ovo je sad ozbiljna poslovna prilika.

hahaha, nema građevinca na ZSE gdje nije stavljen link na ovaj članak [emo_smijeh]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


Obnova kuća pogurat će male građevinare, a nasipi velike

ovo je sad ozbiljna poslovna prilika.

hahaha, nema građevinca na ZSE gdje nije stavljen link na ovaj članak [emo_smijeh]
[/quote]
pa kad ih se dirketno poziva i svi bi trebali dobit svoj dio.

Hrvatske ceste moraju osigurati 100 mil. kn interventnih sredstava za sanaciju cesta

New Report

Close