HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li tu mjesta za HDEL, samo mali poslić je dovoljan, da odletimo u nebo

[emo_naivan]

Concept villas for golf and spa resort, Dubrovnik, by Zaha Hadid Architects

Revizor spominje neodrživost ovakvog stanja u Hidroelektri, mislim da nagovješćuju skori slom. Jeli to itko pročitao, mislim da je, jer kako objasniti da kupnja gotovo ne postoji, jedino se ovaj jutros na blef istovario sa lažnjakom od 1500 komada na kupnji.

Gle, ponude se pišu svaki dan, neke su vrlo povoljne i prolaze kad tad.

Živi bili pa vidjeli.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Revizor spominje neodrživost ovakvog stanja u Hidroelektri, mislim da nagovješćuju skori slom. Jeli to itko pročitao, mislim da je, jer kako objasniti da kupnja gotovo ne postoji, jedino se ovaj jutros na blef istovario sa lažnjakom od 1500 komada na kupnji.

A na drugim dionicama postoje ponude na kupnji? O, pardon, na Ingri ih ima čak 56.000 kom, ak zanemarimo prodaju.[emo_cool]

Rješenja se traže i izvan lijepe naše.

Uštedilo se na plaćama, kolektivna žrtva, ali je za pohvalu. FI će bolje izgledati a to je najbitnije, preživjeti do sljedeće stanice kada se otvaraju nova vrata.

Strpljivo…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/HDEL-fin2014-1Q-NotREV-N-HR.pdf
[emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Kratkotrajna imovina na dan 31.03.2014. godine iznosi 113.737.049 kuna (na dan 31.12.2013. iznosi 165.354.823 kuna) od čega se 63.559.373 kuna odnosi na kratkotrajna potraživanja od kupaca, a 7.017.905 kuna na dane depozite bankama i dane pozajmice. Kratkoročne obveze na dan 31.03.2014. iznose 155.770.831 kuna (na dan 31.12.2013. iznose 192.339.376 kuna), od čega se 120.469.497 kuna odnosi na kratkoročne obveze prema dobavljačima, a 11.932.435 kuna na obveze za primljene predujmove od investitora.

izašao izvještaj…[emo_palacd]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Pa i nije tako loš FI kako sam očekivao.

jel zna netko jel se HDEL mogao kupovati na margin?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Pa i nije tako loš FI kako sam očekivao.

na tvoju žalost većina ga smatra vrlo lošim što se vidi po nastavku pada cijene

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

bude ti odbijanac na 15 kad se ovdjevi formalno uvede ps nagodba.

New Report

Close