HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lanica , nepotrebno je placati 3000+ kn za fininfo i slicne servise kada su pravila burze vrlo jasna

58. Članovi Burze dužni su redovito dostavljati Burzi slijedeće obavijesti:

2. insolventnosti,
3. blokadi računa;
4. o otvaranju postupka stečaja, likvidacije ili preustroja;
5. o sudskim ili arbitražnim sporovima značajnije vrijednosti;

Nikakve obavijesti nije bilo. Ako tvrdis da HDEL to nije ispostovala prijavi ih, do tada cu vise vjerovati sluzbenom ZSE :)..btw nakon ovog posta te blokiram

...


lanica , nepotrebno je placati 3000+ kn za fininfo i slicne servise kada su pravila burze vrlo jasna

58. Članovi Burze dužni su redovito dostavljati Burzi slijedeće obavijesti:

2. insolventnosti,
3. blokadi računa;
4. o otvaranju postupka stečaja, likvidacije ili preustroja;
5. o sudskim ili arbitražnim sporovima značajnije vrijednosti;

Nikakve obavijesti nije bilo. Ako tvrdis da HDEL to nije ispostovala prijavi ih, do tada cu vise vjerovati sluzbenom ZSE :)..btw nakon ovog posta te blokiram


kako god ti kažeš[emo_palacg]
e i želim ti puno sreće u daljnjim ulaganjima…imam neki filing da će ti trebat[emo_palacg]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


lanica , nepotrebno je placati 3000+ kn za fininfo i slicne servise kada su pravila burze vrlo jasna

58. Članovi Burze dužni su redovito dostavljati Burzi slijedeće obavijesti:

2. insolventnosti,
3. blokadi računa;
4. o otvaranju postupka stečaja, likvidacije ili preustroja;
5. o sudskim ili arbitražnim sporovima značajnije vrijednosti;

Nikakve obavijesti nije bilo. Ako tvrdis da HDEL to nije ispostovala prijavi ih, do tada cu vise vjerovati sluzbenom ZSE :)..btw nakon ovog posta te blokiram

Prema podacima na tim servisima bili su u blokadi od 13 do 17 12. 2013., 4 dana.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Twixer hvala na informaciji.

kolega lanica vama ovaj put upucujem ispriku, pamtim vas po drukerskim postovima s drugih tema stoga sam uvijek skeptican prema vasim postovima.

...

Prvo lobkade, onda radnicima kasne plaće, onda ps nagodba. Druge nema. Šteta onog kredita od 50 mil kn. Moglo se i bez njega u nagodbu.


Twixer hvala na informaciji.

kolega lanica vama ovaj put upucujem ispriku, pamtim vas po drukerskim postovima s drugih tema stoga sam uvijek skeptican prema vasim postovima.


drukerskih?..vi ne znate šta uopće znači ta riječ. S kojih drugih tema?LEDO? DDJH? KORF? LOL…pa da vaš um ne percipira moje pisanje kao “druk” već kao besplatan savjet možda biste izašli iz okvira “virtualnog” i nešto uistinu zaradili. Rađe bih ostao blokiran, ako nije problem[emo_palacg]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

vdkt korumpira, hdel se jedva održava, thnk slićno… još će na kraju ispasti da je ingr najbolji Ticker na zse …

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

yebote, ja tražim članak šta se dogodilo, a ono idu ljudi na godišnji jer su najavili snijeg nakon rekordno duge i tople jeseni u kojoj se gradilo do božića.

previše bi vas unutra, i još badave , e neće moći ove noći[emo_smijeh]

pepe7




od kad je u 12 mj imala blokiran račun moglo se pretpostaviti da kreću kola nizbrdo… situacija u branši kao i u državi je katastrofa a i svi znamo tko generira hdelu više od 80 % prihoda.( dapače i oni su imali neki dan članak u novinama)

Ukoliko je bila u blokadi, budući da kotira na burzi, trebala je izdati obavijest koja bi bila objavljena na ZSE, a da ne govorim da u tom slučaju više ne mogu konkurirati za neki posao preko javne nabave, tako da ne vjerujem da ima istine u tome.
Bilo bi fer da napišete odakle vam taj podatak budući da to nigdje do sada nije spomenuto, ovako ispada zlonamjerno i bez veze diskreditira svako vaše daljnje pisanje.
[/quote]
sve sam napisao u postu haorenu. ti programi koštaju neku godišnju članarinu ali ako ulažete na našem tržištu moje mišljenje je da su neophodni. Informirajte se malo. Ne živimo u srednjem vijeku. Kompjuteri, internet, podaci ovo ono. U mom prvom postu nema zle namjere već moje razmišljanje ali vrijeme je da ljudi ozbiljno shvate novac i ulaganja
[/quote]

Očigledno je da ste bili u pravu pa vam se ovim putem ispričavam.

Nevezano za vas, moram priznati da sam razočaran da tako bitan podatak uprava nije smatrala za shodno objaviti. Četiri dana blokade računa se može dogoditi ali neizvještavanje uprave o tome se ne bi smjelo.
Srećom, ovo ne bi smjelo imati posljedice u smislu konkuriranja na javnim natječajima jer ovisno o natječajnim uvjetima blokada ne smije biti duža od deset dana ili kumulativno u zadnjih šest mjeseci više od dva tjedna ili tako nekako, pišem malo po sjećanju.

e toliko vas možda i uđe kolika mi je ocijena[emo_namigusa]

pepe7

Dosta dugo se ovo uspjelo i održavati na ovim cijenama. Uskoro će to biti dosta realnije jer iz mojih dosadašnjih saznanja ide problem na problem. Prvo radnici na plaćeni odmor, potom na neplaćeni, pa onda blokade, pa na kraju PSN, a često i stečajni upravitelji poslije toga “omaste brkove”. Oni uvijek na kraju “lešinu” totalno oglodaju, ni kosti ne ostanu. Gdje stečajni upravitelj prođe tu “trava više ne raste”:

New Report

Close