HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Do kraja tjedna Matić je potpuno vani i onda nastupa novo razdoblje za HDEL.
Kad vidimo prvih 10 sve postaje kristalno jasno.[emo_smijeh]

E pa Đuro ima tešku ruku.

Da li netko vidi što i ja ovdje?


Da li netko vidi što i ja ovdje?

Da će dugoročno doživjeti veliki pad?


Da li netko vidi što i ja ovdje?

Aha ja vidim na gledalici +9,23% udara se po kupnji.[emo_smijeh]

E pa Đuro ima tešku ruku.


Da li netko vidi što i ja ovdje?

pa svi vidimo da se na jako malim prometima bilda cijena i da treba biti jako oprezan s kupnjom ove dionice



Da li netko vidi što i ja ovdje?

Aha ja vidim na gledalici +9,23% udara se po kupnji.[emo_smijeh]
[/quote]

vi ste kolega vidoviti vrlo [emo_smijeh]

hdel nije imala sta raditi na razinama od 80-ak kn.
Navedeno je posljedica izlaska jednog od top 10 dionicara, koji sudeći prema prometu od jucer moze imati jos 2-3 tisuce komada, kada se to riješi natrag smo na 120-130 gdje objektivno i pripada. eventualni peljeski most moze biti samo premija na gornju cijenu.

Evo ga sa weba hrt.hr
citat:
Ipak Pelješki most
Iako se završno izvješće francuskih konzultanata – čeka za 15 dana, ministar pomorstva, prometa i infrastrukture Siniša Hajdaš Dončić potvrdio je za HTV da je Pelješki most dobio najviše bodova.

Slijedi izrada studije izvedivosti za izgradnju mosta i pristupnih cesta, što bi moglo trajati od 6 do 8 mjeseci. Gradnja bi se trebala nastaviti 2015.

Sad nema natrag.[emo_palacg]

E pa Đuro ima tešku ruku.

http://teletekst.hrt.hr/?str=115-01

vid'la žaba...

Pelješki most mogao bi se početi graditi početkom 2015. godine


Evo ga sa weba hrt.hr
citat:
Ipak Pelješki most
Iako se završno izvješće francuskih konzultanata – čeka za 15 dana, ministar pomorstva, prometa i infrastrukture Siniša Hajdaš Dončić potvrdio je za HTV da je Pelješki most dobio najviše bodova.

Slijedi izrada studije izvedivosti za izgradnju mosta i pristupnih cesta, što bi moglo trajati od 6 do 8 mjeseci. Gradnja bi se trebala nastaviti 2015.

Sad nema natrag.[emo_palacg]

nekako ne vidim da se tu spominje HDEL? tek ide nova studija, što znači novi natječaji itd.

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

Meni je čudno kakav optimizam kod HDEL za gradnju Pelješkog mosta a nisi dobili nikakav posao u gradnji ZLZ?? Još čudnije kod priče o gradnji pješačkog prijelaza HDEL cijena raste 15%?!

New Report

Close