HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što to KBZ zna a mi neznamo?
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjeneSve.aspx?idDrz=1&idNac=2


7. BAKIĆ NENAD (13987237540) 9.702 1,56 Osnovni račun
8. KBZ D.D. (70663193635) 8.698 1,39 Osnovni račun
9. MATIĆ ANTE (17420368215) 8.249 1,32 Osnovni račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 7.881 1,26 Skrb. račun

evo kome papci prodaju, +300 od petka.

a kome taj bloger bitan ,dali je kupio ili prodao ?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

kbz i agram invest su povezana drustva ,,tako da nista ne znaci sto su prebacili dionice s racuna na racun,,nije prvi put ,,bar tako mislim


kbz i agram invest su povezana drustva ,,tako da nista ne znaci sto su prebacili dionice s racuna na racun,,nije prvi put ,,bar tako mislim

agram se na više dionica aktivirao s kupnjom, preuzimanjem tuđih udjela i prebacivanjem s računa na račun s povezanim društvima. ne znam koja je poanta, ali vjerovatno ne znači ništa.

EU ipak favorizira Pelješki most

ako se ovo pokaže istinito, bit će veselja.

EU ipak favorizira Pelješki most

ako se ovo pokaže istinito, bit će veselja.

Zavisi kako za koga,viadukt sigurno ali vjerujem da bi te i vi mogli dobiti dio kolaca…[emo_zloban]Napokon nesto sto bi moglo probuditi uspavani građevinski sektor.Vlasnici strpljivo,doci ce i vas dan.Nemojte prodavati dionice u bescjenje.


Napokon nesto sto bi moglo probuditi uspavani građevinski sektor.

Možda, ali ne NAŠ građevinski sektor! zar doista mislite da će EU financirati investiciju tešku 1-2 milijarde kuna i onda to samo tako dati našima da grade???
a neeeee, ići će međunarodni natječaj na razini cijele EU pa ćete vidjeti tko će dobiti posao kad na natječaj dođu deseci ponuda poput Bechtela, Strabaga Alpinebau itd.

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

EU ipak favorizira Pelješki most

ako se ovo pokaže istinito, bit će veselja.


raketa. sa 50 kn na 65kn[emo_namigusa]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


međunarodni natječaj na razini cijele EU pa ćete vidjeti tko će dobiti posao kad na natječaj dođu deseci ponuda poput Bechtela, Strabaga Alpinebau itd.

Bechtel – američka firma će dobit EU natječaj?
Alpine bau – u stečaju.
Strabag – potrošili su sredstva za mito i korupciju predviđena za 2013. godinu, a ne mogu ni špekulirat sa zemljištima, to je već IGH obavio, tako da će teško do ovog posla.

ajmo malo razmišljat prije pisanja.



međunarodni natječaj na razini cijele EU pa ćete vidjeti tko će dobiti posao kad na natječaj dođu deseci ponuda poput Bechtela, Strabaga Alpinebau itd.

Bechtel – američka firma će dobit EU natječaj?
Alpine bau – u stečaju.
Strabag – potrošili su sredstva za mito i korupciju predviđena za 2013. godinu, a ne mogu ni špekulirat sa zemljištima, to je već IGH obavio, tako da će teško do ovog posla.

ajmo malo razmišljat prije pisanja.
[/quote]
HDEL nema ni znanje ni imanje.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

@James Knox
sasvim nebitno hoće li neka od te tri firme dobit posao ili neka pedeseta, poanta je da bi ih se na takav natječaj iz EU javilo desetine
no izgleda da od toga i tako neće bit ništa pa mirno spavaj

Milanović se ogradio od pisanja o Pelješkom mostu

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Milanović se ogradio od pisanja o Pelješkom mostu

“Takvi preuranjeni zaključci štete hrvatskim interesima i umanjuju prilično velike šanse da dobijemo taj projekt i tumače se isključivo kao oblik pritiska na one koji donose odluku”, upozorio je Milanović.

Pozvao je da se to ne radi.

Ok Kizo, nećemo više. [emo_palacg]

New Report

Close