HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

85 kn ,,fino..sve dodje na svoje kako treba..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


evo mene zanima koji je po tvom razlog da ide prema dole

Pa iz aviona se vidi da je debelo precijenjena dionica. Ovaj scenario je spasio pred par mjeseci vaš idol. Samo što ni on nemože kako hoće dokle hoće.


evo mene zanima koji je po tvom razlog da ide prema dole

Ništa drugo nego li drastični manjak likvidnosti..Kupci znaju da jedan prodavac zeli izaci (MA) i da ima oko 8000dionica za prodati te se ne postavljaju visoko na bid, dok s druge strane se nade tu i tamo neki spekulant koji zeli nabrzinu izaci pa lupi po prodaji…vidite i sami da tu prolaze paketi od jedva 100tinjak dionica, neozbiljno je tu pricati o ikakvim efikasnim valuacijama, samo nedostatak likvidnosti.

TI mali paketi su dionicari koji skacu iz dionice u dionicu, pokusali su nabrzinu zaraditi na HDEL nije im uspjelo pa sad vjerojatno lete u DIOKi.Mislim da ce se ova pat pozicija s cijenom 90-100kn nastaviti dok se ne rijesimo MA , a onda idemo dalje. Na proljece bi moglo biti jako zivo na ovoj dionici

...



evo mene zanima koji je po tvom razlog da ide prema dole

Ništa drugo nego li drastični manjak likvidnosti..Kupci znaju da jedan prodavac zeli izaci (MA) i da ima oko 8000dionica za prodati te se ne postavljaju visoko na bid, dok s druge strane se nade tu i tamo neki spekulant koji zeli nabrzinu izaci pa lupi po prodaji…vidite i sami da tu prolaze paketi od jedva 100tinjak dionica, neozbiljno je tu pricati o ikakvim efikasnim valuacijama, samo nedostatak likvidnosti.

TI mali paketi su dionicari koji skacu iz dionice u dionicu, pokusali su nabrzinu zaraditi na HDEL nije im uspjelo pa sad vjerojatno lete u DIOKi.Mislim da ce se ova pat pozicija s cijenom 90-100kn nastaviti dok se ne rijesimo MA , a onda idemo dalje. Na proljece bi moglo biti jako zivo na ovoj dionici
[/quote]
8000 dionica[emo_ooooo]ovim tempom će to do proljeća 2020 a o cijeni nećemo…

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Prodao je u godinu dana preko 40 000dionica, kad dođe likvidnosti ponovno otić će mu i taj zadnji paket..PA samo u 9mj mu je počiščeno 9000 čim se pojavilo malo likvidnosti.Očekujem da je do proljeća on out.

...


Ništa drugo nego li drastični manjak likvidnosti..

Pa, o tome vam ja ovdje tupim već mjesecima. Usporedite kratkoročnu imovinu s kratkoročnim obvezama i sve će vam biti jasno.

7. BAKIĆ NENAD (13987237540) 9.702 1,56 Osnovni račun
8. KBZ D.D. (70663193635) 8.698 1,39 Osnovni račun
9. MATIĆ ANTE (17420368215) 8.249 1,32 Osnovni račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 7.881 1,26 Skrb. račun

evo kome papci prodaju, +300 od petka.


Pa, o tome vam ja ovdje tupim već mjesecima. Usporedite kratkoročnu imovinu s kratkoročnim obvezama i sve će vam biti jasno.

Mislim na manjak likvidnosti na ZSEu..Sto se same likvidnosti firme tice, koja firma u HR nema tih problema trenutno? Jucer pricam s kolegom iz svoje bivse firme u HR, kaze firmi blokiran racun, imaju posla preko glave “knjizenih” prihoda ko u prici no dugo cekaju da im se palti, a porezna odma zblokira racun na ime neuplacenog PDVa koji ni oni sami jos nisu dobili..

Prednost HDELa je u tome sto se moze nositi s takvom situacijom, pametno su radili proteklih godina i sada nemaju more dugova na sebe kao drugi gradevinari pa nemaju probelem koje drugi gradevinari imaju.

Gospodarstvo HR je u raspadu, ne smijem pricati javno detalje no neki dan mi kolega koji radi u jednog velikoj HR firmi cija je dionica medu najpopularnijima na ZSEu prica kako njihovi manageri u zadnje vrijeme hodaju okolo i mole firme da im sve sto trebaju fakturirati u 11 i 12mj fakturiraju na 1mj iduce godine samo kako bi “na papiru” sto vise smanjili rashode i ostvariti “zadane ciljeve” te dobili bonuse, a sve ce im se to itekako naplatiti u 1Q iduce godine.

Manjak likvidnosti nije nikakva novost u HR vec cinjenica s kojom zivimo i zbog koje sve vise nas odlazi van

...


7. BAKIĆ NENAD (13987237540) 9.702 1,56 Osnovni račun
8. KBZ D.D. (70663193635) 8.698 1,39 Osnovni račun
9. MATIĆ ANTE (17420368215) 8.249 1,32 Osnovni račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 7.881 1,26 Skrb. račun

evo kome papci prodaju, +300 od petka.

Ja se sjećam da su mu papci prodavali i Lošinjsku plovidbu i Đakovštinu



evo mene zanima koji je po tvom razlog da ide prema dole

Pa iz aviona se vidi da je debelo precijenjena dionica. Ovaj scenario je spasio pred par mjeseci vaš idol. Samo što ni on nemože kako hoće dokle hoće.
[/quote]
Na putu prema 50 kuna i prema realnoj cijeni hidrine dionice.

evo na asku injekcije za likvidnost[emo_smijeh][emo_palacg]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ako faca stvarno zeli prodati, sto se ne stavi ispod blokade, ovo je samo pritisak na prodaju nista drugo , zato se i stavio iznad cijene na kojoj ide blokada tako da mu to nitko ne moze pokupiti. Neka stavi tih 2500kn na 90kn pa ceka.

...

New Report

Close