HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prilično jaka potpora na 80-85 kuna. skoro 20 000 kuna sveukupno. nije to mali novac.kad se vrati čačić iz zatvora, počet će i obnova fasada a tu je HDEL najjači.ovo je dionica za miran san

hoće li utjecati nadanova smjena na cijenu dionice HDELa?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

VRIJEME JE DA SE KRENE

pepe7


VRIJEME JE DA SE KRENE

Na 70kn ili ?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

lanica, imaš nekih nejasnoća u shvaćanju svijeta oko sebe kojih ti treba razjasnit možda? stojim na raspolaganju.


lanica, imaš nekih nejasnoća u shvaćanju svijeta oko sebe kojih ti treba razjasnit možda? stojim na raspolaganju.

kaj si odmah nervozan. ja samo postavljam pitanja primjerena ovom forumu. ukoliko si ti siguran u svoje ulaganje nema potrebe da me prozivaš. nadam se da dokupljuješ

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

podrška na 50 kn. pa neće valjda do te cijene ili?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

neki divan čovjek sa jakom potporom na 50 kuna, netko tko stvarno vjeruje u ovu firmu. dođem nakon tjedan dana i oduševljen sam. ovo je armirani beton od dionice. još malo i Čačić izlazi.onda očekujem lansiranje

usenase
jesi ti ovo prodal da dokažeš da si u pravu

pepe7

Lijepo smo se nasukali[emo_palacd]. Ovo mi nekako miriše kao da se Hidroelektrina uprava sprema pridružiti Viaduktovoj.

E kad se sjetim kako mi je kolega Knox prijetio čak i tužbom na forumu kad sam pisao da nema razloga da Hdel ide na 120 kuna.
E moj kolega Knox evo ti sada tužbe ali ne protiv mene već protiv Hdel [emo_smijesak]

evo mene zanima koji je po tvom razlog da ide prema dole

pepe7

New Report

Close