HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda po ovom bidu da je 100 kuna konačno potpuno zabetonirana donja granica.

U zadnja 3 dana protrgovano cca 14 000dionica..Prije 3 dana MAu je ostalo jos 18 000dioncia, lako moguce da je iduci tjedan gotovo s tom rasprodaojom i MA potpuno OUT.

...

MA danas vjerovatno ispada iz Top 10 ili ostaje deseti.

Evo mu bida do 100, ma i do 99kolko hoce, pa sto ne iskrca sve odjenom i dovidenja

...

Tko “pametan” lupa po asku kada se lik iskrcava i zadovoljan je sa 100 kn, a dao bi i po jeftinije da se spustite niže na bidu.[emo_zacudjen][emo_beztona]

Od 6600komafa prometa prije 3dana, MA je prodao 4000, ostalo mu 14 000. Najvjerojatnijr je nakon danasnjeg trgovanja ispao iz top 10

...

od 1.4 do današnje objave na moje dionice smanjio je sa 30 000 na 14 000 dionica s tim da je u proteklih 3 dana mogao prodati još poprilično …

Bida se ljepog nakupilo, sad samo cekamo posljednje trzaje MA pa idemo dalje.

...

kao što sam već rekao, ovo je dionica za miran san. kupiš i zaboraviš. kad se probudiš 2015.godine cijena 105 kuna. pravi investitor će to cijeniti dok će špekulanti biti razočarani


od 1.4 do današnje objave na moje dionice smanjio je sa 30 000 na 14 000 dionica s tim da je u proteklih 3 dana mogao prodati još poprilično …

Dakle 5mj. mu je trebalo za pola???
Dakle nema ovdje mrdanja još 5mjeseci. [emo_palacd]

prognozer..ne shvacaju to svi..jos kad shvate da iz rasta s pocetka godine crobi ide u pad…

Smanjio je na trećinu za 5 mj, mislim da još ima jedan dan kad se trgovalo u velikoj koloičini za koji nisu iskazane promjene!

New Report

Close