HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


cxy
što si glasniji tu hidra bolje gura, što si glasniji na lkri i s onim o1.07 bolje tone, novi indikator moramo uvest u TA[emo_palacg]

Luci će 01.07. pomoći puno, a ovdje može doći do horora nakon 01.07.

KERUB
ma nitko ih ne uspoređuje kao firme i njihove djelatnosti, više sam htio napomenuti način pisanja i navijana u jednu ili u drugu stranu i to jednim te istim postom stalno samo da bude na svakoj od stranica teme, pa što je previše previše je i prozirno
A ovo što se tiče veličine i koliko čega ima u evropi: jedan od razloga i je što hidra nije zapala u dubioze baš zato što nije mega mega tvrtka ,
I za kraj sto puta su tu mnogi to ponovili trguješ dinicama a ne firmama e sada sam prosudi gdje je vjrojatnije svakojako dioničarstvo dokapitalizacije djeljenje dionica i ostalo tj gdje dolazi do razvodnjavanja pojedinog udjela tj dionice firme

pepe7

@Kerub – Luka Rijeka?

Hmm prosječni PE zadnjih 7 godina je oko 160. To bi znacilo da se puno očekuje od nje u budućnosti.

Prihodi nikakvi naspram kapitalizacije. Ja ti imam metodu pogledam podatke i temeljem nekih obrazac koji su meni bitni kažem sam sebi koliko nešto vrijedi – za LKRI sam si rekao okolica 150 milijuna kuna. Pogledam mcap – 700 milijuna kuna.

Ajme majko.

Ok u Hrvata postoji težište i naglasak na zemljištu kao vrijednosti ali bez znanja i poslovnih ideja i partnera to ti ne znaci nista – imas najmrtviji od svih kapitala.

Vidim da se niti ne ulaže puno u dugotrajnu imovinu.

I ne branim HDEL ali zasto je LKRI na tako visokom mcapu? Mozda nesto ne vidim iz plahti=?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


KERUB
ma nitko ih ne uspoređuje kao firme i njihove djelatnosti, više sam htio napomenuti način pisanja i navijana u jednu ili u drugu stranu i to jednim te istim postom stalno samo da bude na svakoj od stranica teme, pa što je previše previše je i prozirno
A ovo što se tiče veličine i koliko čega ima u evropi: jedan od razloga i je što hidra nije zapala u dubioze baš zato što nije mega mega tvrtka ,
I za kraj sto puta su tu mnogi to ponovili trguješ dinicama a ne firmama e sada sam prosudi gdje je vjrojatnije svakojako dioničarstvo dokapitalizacije djeljenje dionica i ostalo tj gdje dolazi do razvodnjavanja pojedinog udjela tj dionice firme

Na luci dokap ako bude, može biti po dobroj cijeni i to će biti za stvaranje velike luke na jadranu, a hdel ako bi imao dokap s obzirom da se radi o građevini a vidimo perjanice građevinske po koliko će im ići dokap, ne bi bilo dobro ako bi bio dokap na hdel.

P/E LKRI 160 a a jeste li čuli za ono P/B*P/E manji od 20 kupi veći prodaj, Grahamova formula Inteligentni investitor
Joj 160 pa da je P/B 0.2 već je SKUPO DA SKUPLJE NE MOŽE BIT

E pa Đuro ima tešku ruku.

POČELO JE

E pa Đuro ima tešku ruku.

danas se nitko ne buni?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

alo, šta je ovo? kakve LKRI, kakve IPKK, kakve Ingre i IGHi i intimen ispovjedi kolko je ko puduvao pa mu sad ne valja ni ka dje džabe?

tri su teme ovdje dozvoljene:
1. Hidroelektra Niskogradnja dioničko društvo
2. Brazil
3. žene

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/5WBNUMlH3UMhvnZZghidZw==.pdf
http://images.nationalgeographic.com/wpf/media-live/photos/000/327/cache/08-places-lifetime-traveler-rio-de-janeiro_32773_990x742.jpg
http://i.imgur.com/AntPgbp.gif

Imam embargo na komentiranje na ovoj temi, al’ nemam embargo na smijeh [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

štafeta predana.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


štafeta predana.

2 early [emo_zacudjen]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


P/E LKRI 160 a a jeste li čuli za ono P/B*P/E manji od 20 kupi veći prodaj, Grahamova formula Inteligentni investitor
Joj 160 pa da je P/B 0.2 već je SKUPO DA SKUPLJE NE MOŽE BIT

PB*PE mi je jos losije od PE jer izgleda pametnije a nije nista pametnije. Turisti su pokazatelj za tu metodu koliko ne valja.

Samo EBITDA ovisno o industriji a unutar svake industrije FCF i to je to.

Svaka odlična firma(svjetska) ga ima bez obzira na sektor, investicijski ciklus i sto god.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close