HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo razloga tašto kupujem mislim da bi trebali zapisati slijedeće:

1. Vlasnička struktura
2. Potencijal tvrtke
3. Vlasnička struktura
4. FI
5. P/B, P/S, P/E
6. Fundamentalna analiza

A ne kupujem zbog:
1. TA
2. Vjerovanja u dionicu
3. Na nagovor

Da li je sad jasnije ( ovo se odnosi na HDEL a ne na sve dionice )

Kolega Minibar hoće li Vaš komentar uskoro ?

E pa Đuro ima tešku ruku.


Pa dobro je li vi stvarno kupujute:

1.Zbog tih dvoje
2.Zbgog vjerovanja u dionicu
3.Ili uopće ne kupujete
4.Ili samo nagovarate druge da im se možete istresti zbog straha koji vlada na građevini.


ja kupujem zato što ti pišeš da će propast.

Može jedno hiptetsko pitanje za ove optomiste (u stavri pesimiste samo neće da priznaju).

Zašto pričate priču:
1.Da se možete istresti prije moguće katastrofe na građevini.
2.Da otvorite oči investitorima koji su u dilemi.

Moguće katastrofe?

Ja mislim da se ona već dogodila i da su ovo ostaci onoga što je preživjelo ali i naucilo lekciju.
Znajuci ljude, sektor se opet lako oporavi kad up ciklus zavlada opet, a bude.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Kupujte sada a poslije prodavajte cxy2012 i sličnima po 150kn.

kerub@ nije ti se za cuditi ,sto ovako mlatis po temama..Ja sam imao Hdel i po 1500 kuna [emo_zacudjen] a sad ti je skupo ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

eno ugovor o građenju potpisan.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Dana 23. svibnja 2013. godine u Zagrebu HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA d.d. sklopila je s tvrtkom HRVATSKE CESTE d.o.o. Ugovor o izvođenju radova na obnovi državne ceste D57 na dionici 001 dužine 15,545 km: Vukovar – Orolik, Klasa: 003-01/2013-6/50, Urbroj: 345-811/121-2013-1. Ukupna vrijednost ugovorenih radova iznosi 45.685.254,22 kuna (bez PDV-a)

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/5WBNUMlH3UMhvnZZghidZw==.pdf

Psi laju a karavana prolazi, Hidroelektra niskogradnja je karavana a psi će se sami prepoznati i javiti [emo_cool]

Dana 23. svibnja 2013. godine u Zagrebu HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA d.d. sklopila je s tvrtkom
HRVATSKE CESTE d.o.o. Ugovor o izvođenju radova na obnovi državne ceste D57 na dionici 001 dužine 15,545
km: Vukovar – Orolik, Klasa: 003-01/2013-6/50, Urbroj: 345-811/121-2013-1. Ukupna vrijednost ugovorenih
radova iznosi 45.685.254,22 kuna (bez PDV-a), a krajnji rok za dovršetak radova je 11 (jedanaest) mjeseci od
datuma početka radova. ( http://www.zse.hr )

Hop fini posao za 11 mjeseci. Novi poslovi = nova cijena.

Eto zašto se dionice kupuju. POTENCIJAL…BUDUĆNOST….NOVE VIJESTI….
Posao nije sklopio VDKT, THNK, INGR, DLKV već HIDROELEKTRA.

E sad ćemo vidjeti kako se probija 110 kuna.

E pa Đuro ima tešku ruku.

cxy
što si glasniji tu hidra bolje gura, što si glasniji na lkri i s onim o1.07 bolje tone, novi indikator moramo uvest u TA[emo_palacg]

pepe7

Jedna sitnica na koju sigurno ne obraćate pažnju a trebali bi:
Od početka današnjeg trgovanja prodaja je u prvih 10 naloga iznosila 109,76-114,89 kuna dakle nijedan novi nalog se nije pojavio a kupnja polako ali sigurno jača. Čeka se samo okidač i ….

E pa Đuro ima tešku ruku.


cxy
što si glasniji tu hidra bolje gura, što si glasniji na lkri i s onim o1.07 bolje tone, novi indikator moramo uvest u TA[emo_palacg]

Kolega tomo, Vas zaista doživljavam kao kvalitetnog čovjeka i investitora pa me malo iznenađujete. Pa kako možete uopće pomislit uspoređivati Hdel i Lkri ?
Pa takvih Hdel u Evropi ima tisuće a Lkri je jedna i jedina.
Mislim da moj komentar dalje nije potreban.
Srdačan pozdrav

New Report

Close