HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zato jer sam kupio naa 102, prodao dio na 105 i s dijelom sam iznad 108.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@Kerub

Uopće te ne krivim i ja mislim da sa demografskim tokovima u cro i vani u zemljama prema putu razvoja ova firma bude imala problema i ne nije 2007 za rast – ali bi bilo super da tako to i komentiramo – malo konkretnije.

Da vodim ovu firmu gađao bi samo države koje imaju trenutno ekonomiju ispred krivulje rasta GDP-a tak da kad krene mogu raditi po cijeloj zemlji.

Ali ok…

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


@Kerub

Uopće te ne krivim i ja mislim da sa demografskim tokovima u cro i vani u zemljama prema putu razvoja ova firma bude imala problema i ne nije 2007 za rast – ali bi bilo super da tako to i komentiramo – malo konkretnije.

Da vodim ovu firmu gađao bi samo države koje imaju trenutno ekonomiju ispred krivulje rasta GDP-a tak da kad krene mogu raditi po cijeloj zemlji.

Ali ok…

Gdje će raditi i kada, i koje su im šanse na međunarodnim natječajama uskoro.

Hm… Sada dolazi faza u kojoj oni koji su bili najglasniji i upozoravali tobože dobronamjerno nas ostale da ne kupujemo i ne sudjelujemo u cirkusu jer će nam se netko istresti i ostaviti nas u gubitku, pitaju sami sebe, vjerojatno već dobrano dešperani, zašto to raste toliko?
Sljedeća faza je ona u kojoj takvi dobronamjernici počinju kupovati. Toliko puta viđen scenarij ali uvijek iznova se ponavlja:)

ne znam jel Moja sudbina ima forum, al ovo vam je poslovni forum tako da ako ste gotovi s ispovjedaonicom da se vratimo temi jer ja moram zaradit pare za 6 mjeseci brazila i južne amerike. hvala na razumijevanju.


ne znam jel Moja sudbina ima forum, al ovo vam je poslovni forum tako da ako ste gotovi s ispovjedaonicom da se vratimo temi jer ja moram zaradit pare za 6 mjeseci brazila i južne amerike. hvala na razumijevanju.

Posudim ti ja uz povoljnu kamatu(zalog dionice HDEL).

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


jer ja moram zaradit pare za 6 mjeseci brazila i južne amerike. hvala na razumijevanju.

Ideš u berbu onih 200tona kave koje misliš prodati ili?

...



jer ja moram zaradit pare za 6 mjeseci brazila i južne amerike. hvala na razumijevanju.

Ideš u berbu onih 200tona kave koje misliš prodati ili?
[/quote]

Da, ima i veliki vrč za kuhanje turske kave u Brazilu.

http://ak1.ostkcdn.com/img/mxc/091020_coffee-pot.jpg

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Može jedno hiptetsko pitanje za ove optomiste (u stavri pesimiste samo neće da priznaju).

Zašto pričate priču:
1.Da se možete istresti prije moguće katastrofe na građevini.
2.Da otvorite oči investitorima koji su u dilemi.

Ne znam za Vas ali ja sam jutros već popio kavu evo sad pijem drugu i ne mogu vjerovati da još niste shvatili ZAŠTO RASTE

1. BAKIĆ KUPUJE
2. AGRAM INVEST KUPUJE

Nadam se da ste čitali Bakićev osvrt sa skupštine HDEL-a ja sam tamo bio i slušao a Vi ??? Gdje ste bili Vi ???
E sad malo razmislite:

AGRAM INVEST KUPUJE, BAKIĆ KUPUJE, JA KUPUJEM, ONI SU BILI NA SKUPŠTINI KAO I JA a Vi mislite o kavi. Pa malo proučite današnju ponudu na kupnji i jučerašnju i sve će Vam valjda biti jasnije. Ima nekoliko metoda kupovine na burzi, jednu gledate a za objašnjenje malo uzmite knjigu recimo psihologija burze pa proučite. Recimo odličan primjer je dionica na NYSE koja je u jednom danu skočila 70% uz promet od 20 mil komada uz cijenu od 9$ tj. 180 mil. dolara a nije baš likvidna prosjek 2 mil komada pa ćete zaključiti kako se trguje na burzi.
Idem sad završiti kavu dok Vi čitate.

Minibar kolega može komentar. HVALA.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Kolega Miro potpuno se slažem tu ni FA ni TA ne pomaže. Tko nema onaj hunch neće nikad zaradit na burzi. Nikad.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Pa dobro je li vi stvarno kupujute:

1.Zbog tih dvoje
2.Zbgog vjerovanja u dionicu
3.Ili uopće ne kupujete
4.Ili samo nagovarate druge da im se možete istresti zbog straha koji vlada na građevini.

New Report

Close