HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne kupujem HDEL! Ali htio bih je prodati


HDEL mu je bila odlična po 1.600 kn, a sad na 100 kn ne valja… ja stavrno ne znam od čega bi živio da nema ovakvih investitora. [emo_zloban]

james, pošto bi ti to prod'o?
ili, koliko bi najviše platio?
[/quote]


kad se jednom izađe iz ove faze konsolidacije 90-120 kn kreće faza pod nazivom “Zašto ovo raste?!” koja traje do 200 kn. Probijanjem 200 kn prelazimo u sljedeću fazu pod nazivom “Pa dokle će ovo rasti?!?!”.



Ne kupujem HDEL! Ali htio bih je prodati


HDEL mu je bila odlična po 1.600 kn, a sad na 100 kn ne valja… ja stavrno ne znam od čega bi živio da nema ovakvih investitora. [emo_zloban]

james, pošto bi ti to prod'o?
ili, koliko bi najviše platio?
[/quote]


kad se jednom izađe iz ove faze konsolidacije 90-120 kn kreće faza pod nazivom “Zašto ovo raste?!” koja traje do 200 kn. Probijanjem 200 kn prelazimo u sljedeću fazu pod nazivom “Pa dokle će ovo rasti?!?!”.

[/quote]

Ne drži vodu ta priča o fazama, prihodi padaju, a strana konkurencija samo što nije došla, a onda možda dođu i te faze ali u drugome smjeru.



Ne kupujem HDEL! Ali htio bih je prodati


HDEL mu je bila odlična po 1.600 kn, a sad na 100 kn ne valja… ja stavrno ne znam od čega bi živio da nema ovakvih investitora. [emo_zloban]

james, pošto bi ti to prod'o?
ili, koliko bi najviše platio?
[/quote]


kad se jednom izađe iz ove faze konsolidacije 90-120 kn kreće faza pod nazivom “Zašto ovo raste?!” koja traje do 200 kn. Probijanjem 200 kn prelazimo u sljedeću fazu pod nazivom “Pa dokle će ovo rasti?!?!”.

[/quote]

i, james, koliko bi ti to platio?
a po koliko bi prodao?

www.knjigara.com

Evo kaj se desi kad dođe velika riba i pokupi hrpu sitnih tradera…

...



Ne kupujem HDEL! Ali htio bih je prodati


HDEL mu je bila odlična po 1.600 kn, a sad na 100 kn ne valja… ja stavrno ne znam od čega bi živio da nema ovakvih investitora. [emo_zloban]

james, pošto bi ti to prod'o?
ili, koliko bi najviše platio?
[/quote]


kad se jednom izađe iz ove faze konsolidacije 90-120 kn kreće faza pod nazivom “Zašto ovo raste?!” koja traje do 200 kn. Probijanjem 200 kn prelazimo u sljedeću fazu pod nazivom “Pa dokle će ovo rasti?!?!”.

[/quote]

james moze bar mrvica FA i TA kao potkrepljenje..predvidjani porast prihoda? dobiti?na temelju…?

@elijah

TI ozbiljno trazis i gledas TA na ovakvoj likvidnosti? Ne šališ se?

...



@elijah

TI ozbiljno trazis i gledas TA na ovakvoj likvidnosti? Ne šališ se?

ne trazim TA ,znam si to i sam pogledati,nego trazim mrvice argumenata..ikakvih…[emo_zacudjen]

Imas ih na prosloj strani FA argmenata ko u prici..

Dakle ti stvarno gledas TA na ovakvim likvidnostima? A sto reci nego sretno s tim xD

...


Imas ih na prosloj strani FA argmenata ko u prici..

Dakle ti stvarno gledas TA na ovakvim likvidnostima? A sto reci nego sretno s tim xD


cijena je rasla nakon infa o prvih 10..nakon infa,promet koji je doveo do rasta je bio visestruko veci od npr 1 udjela u top10..
previse je uslo njih u dionicu ..i kad se to shvati cijena se moze vratit di je i bila…


james moze bar mrvica FA i TA kao potkrepljenje..predvidjani porast prihoda? dobiti?na temelju…?

napisao sam 50 postova argumenata u prošlih 7-8 mjeseci.
-konsolidirano poslovanje
-čista i održiva bilanca
-jaka tržišna pozicija
-dno dna ciklusa
-podcjenjena cijena dionice



james moze bar mrvica FA i TA kao potkrepljenje..predvidjani porast prihoda? dobiti?na temelju…?

napisao sam 50 postova argumenata u prošlih 7-8 mjeseci.
-konsolidirano poslovanje
-čista i održiva bilanca
-jaka tržišna pozicija
-dno dna ciklusa
-podcjenjena cijena dionice

[/quote]
je,sve osim jakih prihoda i malih rashoda cime bi se generirala dobit koja je jedini razlog za ulaganje..

prihodi i dobit će bit posljedica gore navedenih stvari.

da bi imali dobit, trebamo povećat prihode.
da bi povećali prihode trebamo dobit nove poslove.
di bi dobili nove poslove trebamo ih moći financirati.
da bi mogli financirati poslove trebamo čvrstu bilancu i jaku tržišnu poziciju.
samo VDKT i HDEL danas imaju jaku tržišnu poziciju.
VDKT sam odradio i sad je skup. HDEL nije odradila još ništa i jeftina je.

stvarno ne može bit jednostavnije.

New Report

Close