HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad se jednom izađe iz ove faze konsolidacije 90-120 kn kreće faza pod nazivom “Zašto ovo raste?!” koja traje do 200 kn. Probijanjem 200 kn prelazimo u sljedeću fazu pod nazivom “Pa dokle će ovo rasti?!?!”.

Book joj je 248,75 kn, bar dotle bi trebala. Imamo preko 100% prostora za rast do fer vrijednosti dionice.

DCM analizom koja je vrlo precizna kod ovakovog tržišta dolazimo do cijene od 166 kuna koja opet ne opravdava nikakvu dobit, revalorizaciju, nove poslove itd.
Realno je očekivati da će vrlo brzo za ulazak u prvih 10 trebati iznad 8000 komada dionica naročito ako se zdrav rast a ovo je upravo to nastavi. Još jučer su pojedinci govorili o 110 kuna kao nedostižnoj granici danas na 114 kuna i solidnom prometu vidi se samo jedno nastavk kupnje po prodaji. Pametnome dosta.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Što vrijedi pisati kad pored zdravih očiju ne vide, na kupnji od 107 do 110kn 187.000 kn, na prodaji tih istih 187.000 kn dolazimo do brojke 119kn. Vidjet ćemo što će prije.

Fino, u jednom danu sa 114 na cca 104… a s 95 na 105 trebalo je 3 dana, uvijek je lakše rušiti nego graditi. Samo na 103 – 104 svi će htjet kupiti ali neće svi i uspijeti u tome.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Meni ovo izgleda kao da je nekom u interesu slab bid da se mali preplaše i počnu prodavati dionicu u bescjenje.


Fino, u jednom danu sa 114 na cca 104… a s 95 na 105 trebalo je 3 dana, uvijek je lakše rušiti nego graditi. Samo na 103 – 104 svi će htjet kupiti ali neće svi i uspijeti u tome.

A koji je razlog da se kupuje ovdje, nešto istovaranje ne ide, neće puran da leti, velik je strah ovdje u ovome sektoru, puno je građevinaca već stradalo na HR burzi.

Ne kupujem HDEL! Ali htio bih je prodati


HDEL mu je bila odlična po 1.600 kn, a sad na 100 kn ne valja… ja stavrno ne znam od čega bi živio da nema ovakvih investitora. [emo_zloban]

Eno mu drugih građevinara, on voli stečajuše bit će[emo_ooooo]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ne kupujem HDEL! Ali htio bih je prodati


HDEL mu je bila odlična po 1.600 kn, a sad na 100 kn ne valja… ja stavrno ne znam od čega bi živio da nema ovakvih investitora. [emo_zloban]

Svađa sa XY-em utječe na racionalnost pisatelja.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Kao što se kontrololori leta solidariziraju u štrajku sa stjuardesama, dioničari Hidroelektre solidariziraju se s dioničarima IGH i Dalekovoda.
Naravno, ne pretjeruju.

Ne kupujem HDEL! Ali htio bih je prodati


HDEL mu je bila odlična po 1.600 kn, a sad na 100 kn ne valja… ja stavrno ne znam od čega bi živio da nema ovakvih investitora. [emo_zloban]

james, pošto bi ti to prod’o?
ili, koliko bi najviše platio?

www.knjigara.com

New Report

Close