HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajde drago mi je da je barem jedan od građevinara krenuo u oporavak. nadam se opravdano i da iza svega ne stoje opet igrice slikanja u top 10 a s druge strane prodavanja preko skrivenih skrbničkih računa.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Baš to, nešto je počelo rasti!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Šta će biti iza 1.7.2013. ?? Što ti cxy misliš ? [emo_novac][emo_novac]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Šta će biti iza 1.7.2013. ?? Što ti cxy misliš ? [emo_novac][emo_novac]

JA mislim da ce biti [emo_euro][emo_euro][emo_euro]

...


Ma ovdje stalno ista igra, pumpanje na 113-115 kn, iskrcaj pa opet nazad na 92-95 kn….

Preciznije 120. Ali ovaj puta imamo uvijete da možda odemo ipreko. Sutra je radni dan, svaki dan 5 kn više[emo_smijeh]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Pljus po bideu. Taj si čovjek jednostavno ne može pomoći. Znam i meni je nekad tako, ovisnik o prodaji sam ali ovo ne bum prodal ispod 120 kuna.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Slabo nešto trgovina danas.


Šta će biti iza 1.7.2013. ?? Što ti cxy misliš ? [emo_novac][emo_novac]

smišlja nove crne misli. [emo_smijesak]


Slabo nešto trgovina danas.

Da ukupan promet samo 200.00 kuna ( na cijeloj burzi 5.5 mil ) stvarno smiješno a cijena prava sitnica 113.24 kune.
Ovdje je na ušao u prvih 10 još agram invest uz xy koji je tu ( ispod skrbničkih ) sve je veći prag ulaska u prvih 10 ( http://www.skdd.hr )
E sad je samo pitanje kad će isti napasti cijenu od 120 kuna koju amtram ključnom po DCM analizi jer kad se ona prijeđe otpor će znatno pasti a kupnja naglo porasti.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Pitanje je ovdje kad će opet biti napadnuto novo dno.


Pitanje je ovdje kad će opet biti napadnuto novo dno.

Al’ ti vjerojatno opet nećeš kupovati na njemu, kao što nisi ni na prošlom dnu. Moguće je i da će novo dno biti značajnije skuplje, pa razmisli malo… [emo_plazi]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Pitanje je ovdje kad će opet biti napadnuto novo dno.

nastavi, ovdje si potreban….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close