HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kao netko tko je ljude nagovarao da prodaju po 92 kune, možda bi vam bolje bilo da šutite?
Ili je u pitanju đon-obraz?

Evo nam “novog” u TOP10, skocio odmah na 9 mjesto

9. AGRAM INVEST D.D. 5.178 0,83%

Matic je izgleda stao s prodajom zasada.

...


Evo nam "novog" u TOP10, skocio odmah na 9 mjesto

9. AGRAM INVEST D.D. 5.178 0,83%

Matic je izgleda stao s prodajom zasada.

Rekoh ja vama. Cim James Knox proda onih 200 tona kave na CME, eto njega u HDEL.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Što će biti sa firmom nakon ulaska u EU, hoće li se nastaviti ubrzani pad prihoda nakon dolaska strane konkurencije, izgleda da mnogi ne žele ni čuti za ovu opasnost.

Ope je dosao pisati cxy. znaci li to da danas idemo preko 110 ?

Za pitanja koja si postavio otidi na prethodnu stranicu, tamo sam ti napisao cijelu plahtu teksta gdje je objasnjeno zasto ulazak u EU moze imati samo pozitivne efekte na HDEL.

I molim te prestani ponavljati laži o ubrzanom padu prihoda na temelju jednog jedinog kvartala. KOlike bi ti prihode ocekivao od gradevinara u kvartalu kada je cijela HR bila zametena snjegom skroz do Uskrsa?

...

HaoRen

Zašto su Slovenske firme upale u velike probleme ulaskom u EU.
P.S.
Ima li kakvi drugi pozitivni pokazatelj za dizanje dionice, osim što ja pišem i što je se nedavno omaklo, ako su samo to pozitivni pokazatelji onda je situacija zabinjavajuća.

Ovo na Hdel je baš zabavno. iz top deset se iskrcavaju dok naivne ovčice srljaju u stado. Bome lijepe promjene u top 10, divota !
Hoće li natrag ili gore, pitanje je sad [emo_namigusa]

Sve ti je to napisano na pethodnoj stranici u mojem ogromnom postu pa ne bilo ti ljeno vrati se i procitaj.

...

110 fino fino, sutra će biti lijep lijep dan[emo_palacg]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ma ovdje stalno ista igra, pumpanje na 113-115 kn, iskrcaj pa opet nazad na 92-95 kn….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Pozdrav kolega cxy, nadam se da uživate u današnjem rastu[emo_smijeh]

Evo za ove kojima je do “igre” jedna pjesmica:

A ona igra, vrti se kao cigra
meni se pije zato sto moja nije
a ona igra, vrti se kao cigra
zadnje mi pice, do zore moja bic

...

New Report

Close