HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


e momci, malo ste se pogubili s tim avionima i ostalim nepovezanim temama.
koncentrirajmo se na to da nam dionica raste iz dana u dan na velikom prometu i dajmo podršku cxy i gandalfu da nastave sa svojim pisanjem.

Svesrdna podrška kolegama i njihovom pisanju s moje strane, samo nastavite[emo_smijeh]




Šta će biti sutra ne znamo ali da je danas ranije počelo skupljenje možemo lijepo vidjeti jelda.

više izgleda kao navlačenje da se cijena malo digne pred iskrcaj….oprez!
[/quote]
Tako je svaki dan kolega nema tu navlačenja
[/quote]
Makakvo navlačenje pogotovo kad ste vi u pitanju a svoje znanje ste dokazali više puta forumašaima savjetujem da pročitaju teme FNVC i KSST pa će vidjeti vaše veliko znanje i to da vi niste navlakač i da uopće ne pišete bezvezarija[emo_smijeh]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Ponestaje nam količina na prodaji.Samo konstatiram, nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Dionica je u fokusu, probijanjem 110 ide se na 120 a onda kuda koji mili moji.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Dionica je u fokusu, probijanjem 110 ide se na 120 a onda kuda koji mili moji.

Koje godine ?

Poljaci nam predlažu da im prodamo Croatia osiguranje a mi dobijemo poslove na građenju njihovih autocesta.

Poljaci: Dođite nam graditi autoceste, za LNG uzmite novac EU

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!



Dionica je u fokusu, probijanjem 110 ide se na 120 a onda kuda koji mili moji.

Koje godine ?
[/quote]
Ako misliš na 120 vrlo skoro a iznad 120 ne znam.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Dionica je u fokusu, probijanjem 110 ide se na 120 a onda kuda koji mili moji.
kako kud ..u cash [emo_ooooo]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Poljaci nam predlažu da im prodamo Croatia osiguranje a mi dobijemo poslove na građenju njihovih autocesta.

Poljaci: Dođite nam graditi autoceste, za LNG uzmite novac EU



ko da su mene pitali… [emo_novac]

Ha vidim da ste shvatili bit trgovanja i da cijena sad lagano raste jer više nitko ne želi nisko prodavati pa se čeka da se nakupi na prodaji dovaljna količina. Izgleda da su rezultati 1Q vrednovani a kad se samo sjetim koliko je bilo neradnih dana ( zbog vremenskih prilika ove godine ) sve mi se čini da će 2Q biti znatno bolji a novi rezultati i novi poslovi = nova cijena.

E pa Đuro ima tešku ruku.

cca 1800 kom iznad 105… gdje li će cijena[emo_naivan]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

2500 iznad 105 ajde baš da vidim nagrađivanje, izgleda da će prije biti grickanje po 110, 111 pa dokle dođe….

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close