HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Gandalf

Ako itko od večih prodaje, onda to jedino može biti Matić Ante, on s vremena na vrijeme zna prodati dosta….Onaj na koga ciljaš tek nedavno je počeo kupovati HDEL

...

Nevjerojatno koliko ljudi mogu biti pokvareni i zavidni. Čim se dogodi nešto što bi pozitivno moglu utjecati na cijenu dionice počnu razna fol upozoravanja. Počne se s korištenjem izraza “sindikat”, “kićenja” itd. Dajte ljudi poradite malo na sebi i zapitajte se već jednom kakve to ljudske karakteristike imate da stalno u nečemu tražite negativno.

Čemu propaganda svi znamo kako su završili graďevinari u Sloveniji nakon ulaska u EU.Ovo je opasan sektor nakon ulaska u Eu.

Podravski ipsilon i pelješki most su za hdel lansirna rampa prema bvps od250kn a znatno će se popraviti i p/e i onda kada pogledamo sve parametre ovo će biti novi vpik!


predsjedniče ništa od rasta te ovčice koje vi meni preporučate da ih čuvam vi ste ih ošišali u prethodnom rastu pa tako ošišane nisu uspjele preživjeti zimu tako da ja sada nemam šta čuvati

vidiš kako se razumiješ u ovce.
nemoj bezveze tratit talente i vrijeme na stvari koje ne razumiješ, radi ono što ti ide u životu, sretno.


Podravski ipsilon i pelješki most su za hdel lansirna rampa prema bvps od250kn a znatno će se popraviti i p/e i onda kada pogledamo sve parametre ovo će biti novi vpik!

Daj prestani iznositi laže oni te poslove nisu dobili niti će ih dobiti, a to jeftino drukanje ne znam čemu služi.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Mislim da je pozitivno to što je dotični ušao u TOP 10.
Samo je žalosno da je to jedini impuls.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@upitnik
Postoji sto razloga zašto netko prodaje i samo jedan zašto netko kupuje.A kupuje. Ti ne kupuješ, ja isto ne kupujem (imam dovoljno), dakle netko je uvjeren da će zaraditi kupnjom na 95 kuna. Sve ostalo su bulaznjenja takvih kao što si ti i USenase, koji glume nesebičnost a zapravo imaju skrivene i pokvarene namjere.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


Mislim da je pozitivno to što je dotični ušao u TOP 10.
Samo je žalosno da je to jedini impuls.

NIje to jedini impuls..Odlican FI je bio pravi impuls no ljudi se boje, misle da “ne vide nešto što drugi vide”, “zašto da ja kupim ako drugi ne kupuju” , ” ja sigurno nešto ne znam što drugi znaju”…nekad ljude netko treba pogurati u pravom smjeru , kao što ptica pogurne svoje mlado da poleti 🙂

BIlo kako bilo drago mi je da je napokon se pojavila likvidnost na HDELu. Možda će više ljudi sada uočiti jednog od najboljih HR građevinara uz VDKT i LVCV.

P.S
Imam dionice HDELa to je valjda jasno, i nije nagovor na kupnju/prodaju

...



Mislim da je pozitivno to što je dotični ušao u TOP 10.
Samo je žalosno da je to jedini impuls.

NIje to jedini impuls..Odlican FI je bio pravi impuls no ljudi se boje, misle da "ne vide nešto što drugi vide", "zašto da ja kupim ako drugi ne kupuju" , " ja sigurno nešto ne znam što drugi znaju"…nekad ljude netko treba pogurati u pravom smjeru , kao što ptica pogurne svoje mlado da poleti 🙂

BIlo kako bilo drago mi je da je napokon se pojavila likvidnost na HDELu. Možda će više ljudi sada uočiti jednog od najboljih HR građevinara uz VDKT i LVCV.

P.S
Imam dionice HDELa to je valjda jasno, i nije nagovor na kupnju/prodaju
[/quote]

Ok, imate još jedan impuls, naime, cxy2012 je bear.[emo_smijeh]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



@Gandalf

Onaj na koga ciljaš tek nedavno je počeo kupovati HDEL

onaj na kojeeg ti ciljaš je tvrdio da ne kupuje IPKK i da ga ne zanima, a kad je onda ipak osvanuo u top10 onda je brutalno iskitio raju, koja se ponadala

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!


Mislim da je pozitivno to što je dotični ušao u TOP 10.
Samo je žalosno da je to jedini impuls.

Odakle ti to da je to jedini implus?
Zar nitko ne vidi da su građevinari na dnu i da slijedi oporavak.Pa to je glavni razlog zbog kojeg se ovako kupuje, a ne to tko je u top 10.Očigledno netko nešto zna što nam ostalima još nije poznato.Ni prvi ni zadnji slučaj.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

New Report

Close