HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sindikat ponovno u akciji navlačenja naivaca da se mogu iskrcati znamo kako je to zadnji puta prošlo dizanje do 120 naivci kupili sindikalisti se iskrcali i sada pokušavaju još jedan krug, hahahaha, mislim da će ovaj puta naivaca biti puno manje.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

I još jedna stvar koju sam zaboravio napomenuti da dotični gospodin nije kupovao i branio cijenu ona bi već bila na nekih 70 kuna a i to je previše s obzirom u kakvom su stanju građevinari i građevina u RH:

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Ma zašto bi netko branio cijenu ako može kupovati još jeftinije?
Evo ja mu predlažem da se makne da mogu kupovati po 70 kuna.
Nego da te pitam, hoćeš li mi ti prodati po 70 kuna?Nećeš naravno, jer nemaš ni komada, jer si prodavao po 90-95 i sad se uzaludno nadaš da ćeš moći kupovati po 70.Nažalost ne ide ti to tako, plan je jedno a market nešto sasvim drugo. Dovoljna je jedna jaka vijest da odleti jako visoko.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Koja je to ovdje jaka vijest da je netko kupio 1000 komada hahahaha, a TOP10 i dalje rasprodaje pametnom dosta.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Vidiš tko je autoritet na tržištu, samo na njegovo pojavljivanje +3%. Svaka čast!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Po dinamici trgovanja vidi se da je bloger tu. Ovo već dugo nije bilo viđeno na ovoj dionici. Mislim da bi za početak moglo ići jedno instant pumpanje na 100 i nešto sitno, tek tol’ko da se malo popravi krvna slika. [emo_cool]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Još jedan fijasko sindikata ništa od rasta sada slijedi tko se nije skrio magarac je bio ili reži i biježi

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Ajde, ajde niste se nakrcali pa sad plač i škrgut zubi. Ali stignete još dograbit, jer sve ispod stoye teški je diskont [emo_namigusa]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

daj upitinik odi čuvat ovce negdje, bit ćeš puno sretniji i ispunjeniji s nekom svrhom u životu. a ostali požurite natrpat ask, nemojte da ljudi kupuju skuplje sljedećih tjedana…

Nakon dobrog izvješća ulazi jaki igrač. Šta će se desiti ako i dalje nastavi s kupnjom ne želim ni pomišljati[emo_palacg] a neki će uvijek raditi iste greške i lajati dok karavane…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


daj upitinik odi čuvat ovce negdje, bit ćeš puno sretniji i ispunjeniji s nekom svrhom u životu. a ostali požurite natrpat ask, nemojte da ljudi kupuju skuplje sljedećih tjedana…

O pa javio se i sam predsjednik sindikata, predsjedniče ništa od rasta te ovčice koje vi meni preporučate da ih čuvam vi ste ih ošišali u prethodnom rastu pa tako ošišane nisu uspjele preživjeti zimu tako da ja sada nemam šta čuvati a uskoro bi i vi moglo ostati bez krzna ili da vam jasno kažem šta mislim o vama prestanite navlačiti naivne da kupuju budalaštane kada na tržištu ima dionica koje su 100 puta bolje.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

neko opasno kiti, pitam se pitam tko bi mogao biti?
čije li su stotke po 95?

nema se para ko nekad za napucavanja…

vidjet ćemo, baš me zanima

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

New Report

Close