HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas opet dobrotvori na bidu sa ponudom iznad 100 kuna a nitko ne reagira. treba ih nagraditi da se ne osjećaju zanemareni

Ajde i ja čekam na bidu, nije im valjda ponestalo municije?

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

kolega usenase,
navodno da nagovaranje učesnika na tržištu kapitala može implicirati i neke sankcije …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


nestao gurač od 600+ komada na bidu.


Ne, nego mu nitko neće prodati. Čeka dok se nakupi pa će polupati po asku tamo do cca 110 kn! Ako mu netko ne pokvari računicu pa lupi prije njega. Npr. ja, samo da baki sjedne penzija.


… Čeka dok se nakupi pa će polupati po asku… Ako mu netko ne pokvari računicu pa lupi prije njega. Npr. ja, samo da baki sjedne penzija.

hahahah…dobar dobar [emo_palacg]

free flow information

Evo ipak sam odlučio pomoći malim ulagačima pa pomalo mezim i spašavam od propada.

usenase jesi prodao sto si imao?

...


usenase jesi prodao sto si imao?

Nije, on čeka 100kn.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

MIckan, odgovor na p.p. Bok.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

U uvjetima ostvarenog gubitka dioničar iz TOP 10 Nikola Salopek, prenio je
vlasništvo dionica HDEL na SANJU SALOPEK…zašto ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

zato što je preminuo prije 3 mjeseca.

13.09.2012. Ako je to točan podatak, isprika gosp.Sanji Salopek i obitelji.
Zašto podatke o takvim događajima – i obavijestima o promjenama investitora nemamo nigdje pravovremeno na ovom forumu.?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close