HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jao kolege! Nisam cijeli dan pratio i dođem doma i imam što za vidjet. Još si ja prije cca par tjedana gruntam, da kaj sam se toliko natrpao Hidrom (ko na rasprodaji, jeftino pa deri), pa ko će sad čekat da se pokrene[emo_palacg]. Sutra opet ajm[emo_ooooo]…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.




Ovdje se netko ne šali i fino kupuje…

Jedini građevinar kojeg imam u portfelju 🙂


A tko to po tebi kupuje uz izbor daleko boljih dionica po pristupačnijim cijenama.
[/quote]
kolega možete li malo detaljnije, podrobnije i šire raspisati svoje mišljenje u vezi HDEL, njene sadašnje i buduće cijene, unapijed hvala.
[/quote]

James, i to malo drukera na dole zaje…aš. Pa oni su nam lakmus papir za rast[emo_palacg].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Naponok su ulagači shvatili koliko je HDEL nisko u odnosz na ostale građevinare i tek sad kad su otvoreni zamrznuti projekti kreće rast. Uporedo sa ostalim građevinarima realna cijena HDEL-a trebala bi biti oko 220 kuna. Upravo zato rast koji je vidljivi iz dana u dan je više nego opravdan.

E pa Đuro ima tešku ruku.



Napokon kreću ozbiljni poslovi, a ja se čudim zašto tako naglo raste.

raste zato jer rastu i ostali građevinari..kad oni za dan-dva stanu s rastom, slijedi pad nazad prema 100 kn
[/quote]
Pretpostavljam da ste htjeli reći 60 ali vam se omaklo.

Jedini uvijet za stabilan i dugoročan rast je objava poslova, po mogućnosti više njih-pogledati pod temu VDKT. Sve ostalo je poput manične depresije, jedan dan sve super, drugi dan opća bežanija[emo_smijesak].


Imamo manekena na 90 kn!

Pogledajte bid VDKT, teško je dokupit na 410 a ovdje je borba za iskrcat na 113!!!

Danas je maneken na 60 kn, što je sigurno sigurno!!!

[emo_palacd]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Neki dan je na 100 i nešto kuna prošla dogovorena transakcija od 5000 komada, znači da je kupac dobio dobar popust na količinu, sad ju vjerojatno realno čekati na 90 ili 60 kuna zar ne?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

mislim da je ovlika nelikvidnost u danu korekcije jako dobar pokazatelj trenda na dionici. [emo_smijesak]

br. 6 prodao 5000 i br. 8 prodao 100 komada … kupac 5000 malo kratio isti dan pa ga nema u top 10

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Tko je mislio izići taj je izišao.Sad stabilizacija pa up prema 120 kuna.imho

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


br. 6 prodao 5000 i br. 8 prodao 100 komada … kupac 5000 malo kratio isti dan pa ga nema u top 10

možda bude još promjena, tri dana se ozbiljno trgovalo.

U kojem smislu?

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

New Report

Close