HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidi se optimizam u vašim postovima kolege.. ne dijelim ga toliko.. e da sam bar u krivu, predviđam jaki iskrcaj na +25-30% od početka rasta, cca 130kn, plafon 150kn!
ajde da vidimo, mislim kao što sam napisao, navijam za vas![emo_naivan]

pišem samo na dionicama koje držim..

ZSE: Građevinski sektor predvodi dobitnike


melem za dušu, oči i portfelj…

Najveća dobitnica u građevinskom sektoru zasad je dionica Hidroelektre niskogradnje, kojoj je cijena skočila 10,88 posto.

Slijedi dionica Viadukta, sa cjenovnim plusom od 6,39 posto, Tehnike 3,53 posto te Ingre 1,56 posto.

Vlada je prošli četvrtak prihvatila prijedlog dopuna Zakona o cestama koje bi trebale omogućiti dovršetak ugovorenih radova na postojećim gradilištima. Time bi se ‘odmrznulo’ 12 projekata, ukupno vrijednih oko 4,2 milijarde kuna, koji su stali jer nisu bila osigurana sredstva ili potrebne dozvole.

ovi od 130-140 ne žele prodat , samo skijaju kad im se približi kupnja

pepe7

Ali zato seovaj opet namjerio prodavat sve ispod 120. Može i po višoj ali ne želi, zašto? Pitaj boga.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Zato kaj retardirano prodaje je i popušio 50k kuna na onom paketu od 5.000kom.

TUku “njihovi” ali bome tuku i “naši”….Borba oko kote 120 xD, ako ništa zabavno za gledati pogotovo kad ti je ulaz ispod 100

...

Strojevi i radnici HIDRE,uskoro na podravskom ipsilonu

http://podravski.hr/vlada-odmrznula-ipsilon-brza-cesta-do-koprivnice-gradit-ce-se-u-cetiri-etape/

Napokon kreću ozbiljni poslovi, a ja se čudim zašto tako naglo raste.


Napokon kreću ozbiljni poslovi, a ja se čudim zašto tako naglo raste.

raste zato jer rastu i ostali građevinari..kad oni za dan-dva stanu s rastom, slijedi pad nazad prema 100 kn

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

A ostali građevinari rastu zato što raste Hdel. Moš misliti

danas rast od 11% usprkos tome sto je netko u zadnjim sekundama otresao 700kom po bidu..
imam dionice hdel-a i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju istih [emo_novac]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...


danas rast od 11% usprkos tome sto je netko u zadnjim sekundama otresao 700kom po bidu..
imam dionice hdel-a i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju istih [emo_novac]

Ja sam danas malo dokupio na 115 kn, ali mislim da smo mogli svi skupa još danima kupovati na 110 kn što se vidjelo po istresanju na samom kraju. Ima taj još podosta za iskipati zato nema potrebe dizati mu cijenu…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close