HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovdje se netko ne šali i fino kupuje…

Jedini građevinar kojeg imam u portfelju 🙂

I meni.
Jaka kupnja ali i prodaja.Odličan promet, to je uvijek dobro kad je proboj na velikom prometu.Do kraja dana bi moglo bi opet blizu milje.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


A tko to po tebi kupuje uz izbor daleko boljih dionica po pristupačnijim cijenama.

Iskreno ne znam nit me zanima ali vjerojatno cemo vidjeti u srijedu/cetvrtak promjene u top10 pa cemo biti pametniji…E sad sto je kome pristupacna cijena je stvar za diskusiju..Nekome je HDEL na 100 jeftin, a nekome skup, nekome je HT na 250 idalje jeftin, a drugome skup i tako u nedogled..

...



Ovdje se netko ne šali i fino kupuje…

Jedini građevinar kojeg imam u portfelju 🙂


A tko to po tebi kupuje uz izbor daleko boljih dionica po pristupačnijim cijenama.
[/quote]
kolega možete li malo detaljnije, podrobnije i šire raspisati svoje mišljenje u vezi HDEL, njene sadašnje i buduće cijene, unapijed hvala.

Prije 2 tjedna ju nitko nije htio niti “pomirisati” na 90, a sad ima skoro 2000komada na kupnji do 100 ..zanimljivo 🙂

...

Ako se probije kota 120, sky’s the limit.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

kolega šta vam nije jasno????
dok se u miru skupljalo 1. nije bilo pisanja po forumu
2.glumila se nezainteresiranost itd…
a sad kad su puni treba i podrške na bidu da se ostvari željeni cilj!!!
Makar hidrica zaslužuje i veću cijenu , barem 1/2 viadukta[emo_palacg][emo_namigusa][emo_euro]

Skupilo se društvo. James je kriv za sve [emo_smijeh]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Prije 2 tjedna ju nitko nije htio niti pomirisati na 90

ne znaju da su najbolje stavri skoro besplatne [emo_novac]


Skupilo se društvo. James je kriv za sve [emo_smijeh]

Ja sam tu cijelo vrijeme samo nisam pisao dok je padalo. Da jesam onda bi mi neki govorili da pišem iz sebičnih pobuda.A to mi ne treba.
Pišem kad mislim da ide preokret na bolje, a to je ono što je postalo jasno onom vladinom najavom pokretanja zamrznutih poslova.Zbog čijeg je zamrzavanja Hidra i pala na ispod 90.
Čestitam svima koji su tada kupovali.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Imamo manekena na 90 kn!

Pogledajte bid VDKT, teško je dokupit na 410 a ovdje je borba za iskrcat na 113!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ja sam mirisao na 90 cijelo vrijeme i ispod 160 ne izlazim.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Relativno zdrav građevinar, u boljoj situaciji nego ostali osim VDKT, zaslužuje bar 200 kn a tamo bi većodavno i bio da onaj stalno ne prodaje. No ukoliko prijeđe 120 kn, onaj će moći prodavati po mnogo većim cijenama jer je tada oslobođen put za jači rast prema gore.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close