HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vecernji.hr/vijesti/opet-ce-se-graditi-ceste-vlada-pokrece-12-zaustavljenih-projekata-clanak-499086


ne obazirite se, samo mi treba objavljen graf kad ću ***obrisano*** za par kvartala.

U kojem roku očekuješ proboj?

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

kad nam kobilica počne strugat po dnu … onda nek probije

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

to će ti biti kao i s petrokemijom jedno veliko ništa! mi nemamo love i to je patka prije će doći mmf nego krene prvi bager[emo_mrgud][emo_bijesan][emo_ljut]

5000 komada u jednom šusu[emo_zacudjen]…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

ajde fala bogu da su se više sjetili dogovorit za blok transakciju.
tko god se boji može izać s plusom po bidu ako je kupovao zbog mene.

Ne znam čemu toliki pesimizam u trenutku najave obimnih poslova za građevinare.
Zar ne bi bilo realno očekivati (konačno) uzlet ovog sektora i poticaj živosti na ZSE. Budimo bar dobri navijači!


Ne znam čemu toliki pesimizam . . . Budimo bar dobri navijači!

Priznajem da sam loš navijač .
Ali sam , u ovom slučaju ( ajd bar nešto ) dobar kupac ; )

znači trebalo je čekat snijeg da efekt bude bolji…

Znači napokon će se Hdel riješiti omče oko vrata zvane Žderić.
A i ovaj promet izgleda odlično, što prije iziđu ovi kaj su sretni s tringeltom to bolje.
A onda idemo delati i zarađivati.


Znači napokon će se Hdel riješiti omče oko vrata zvane Žderić.
A i ovaj promet izgleda odlično, što prije iziđu ovi kaj su sretni s tringeltom to bolje.
A onda idemo delati i zarađivati.

to ne izlaze trejderi s tringeltom, to izlaze investitori s prinosima od -90%.[emo_novac]

I ta ti je na mjestu.

New Report

Close