HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[/quote]


nema ovdje prodaje ispod zaključne prošlog tjedna, 144-145 …
ipak, ono što zabrinjava je da je bid šupljiji od aska…
ali valjda smo se i na to već navikli i znamo kako se bid brzo popuni kad krene lavina…


Prosli tjedan, a i danas isti obrazac. Sav promet iskljucivo ide skidanjem sa aska manjih naloga. Iznad stoje par malo vecih do 150, kao psiholoska barijera.
Nema guzve na forumu, sto ce reci nije puno ljudi unutra, sto je svakako dobra vijest.
Znaci, lagano akumulacija i konsolidacija na ovim razinama, 140-150, pa cekic.

Testirana potpora na 130, odbili se, skolski.


Testirana potpora na 130, odbili se, skolski.
[/quote

Svaka cast, danas napadamo 150?

Lijepo danas hidra potegnula.
Ima li da je netko ostao u ovoj dionici? [lol]

ja imam sitno, 200 i nešto komada kupljenih oko 107 kunića i ne mislih ih prodavati skoro

Ja sam unutra.
Čekam nove objave lažnih poslova prvog potpredsjednika. [kiss]

Čačić javlja da počinju radovi.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Neka ide sporo ali sigurno.
Konsolidacija i pokusaj proboja 150. Malo kasnije od ocekivanog.

http://www.poslovni.hr/vijesti/hrvatske-ceste-krecu-s-obnovom-zagorske-magistrale-201079.aspx [thumbsup]

Jedino mi nije jasno zašto drugovi na Zelenom trgu ne šalju obavijesti kad ugovore neki posao…

Mali poslić, pa nije vrijedan spomena s obzirom na što ciljaju.. [thumbsup]

pišem samo na dionicama koje držim..


Ja sam unutra.
Čekam nove objave lažnih poslova prvog potpredsjednika. [kiss]

Prije par dana po 80 kuna preskupa a sada na ovoj cijeni bez i jednog objavljenog posla povoljna malo morgen.

New Report

Close