HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.2shared.com/photo/4DUSsIrK/HDEL2.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

sina, trend je vidljiv… [thumbsup]
primjećujem da je onaj nalog od 500 komada na asku odradio svoje i nestao… [embarass]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


sina, trend je vidljiv… [thumbsup]
primjećujem da je onaj nalog od 500 komada na asku odradio svoje i nestao… [embarass]

Trend is your frend.
Danas, ocekivano kratkorocno uzimanje profita i korekcija. Medutim za razliku od prije mjesec dana kada je padalao u velikim postotcima i bez postojanja ikakvog bida, danas je situacija drugacija.
[lol]

opet plašenje velikim nalozima na asku koji za par minuta nestanu… ne nasjedajte… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Izgleda da ništa od preskakanja 150

Ja vidim glumce na obje strane [kiss]

Ja vidim da osim fiktivne prodaje koja brzo bjezi na asku nema dionica

Sve se nešto, a ono ništa, neka, znači da netko ipak hoće danas sutra..

pišem samo na dionicama koje držim..


Ja vidim da osim fiktivne prodaje koja brzo bjezi na asku nema dionica

Je tu očito nitko ne želi prodavat jeftino .
Za skupit veču količinu treba potegnut (pogledaj tehniku).
Značu strpljen spašen 400 kuna minimalac. [tongue]


Izgleda da ništa od preskakanja 150

ne bih se kladio u to, do 154 kn je samo 400 komada…
a i bid će danas sigurno povisiti ljestvicu…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



sina, trend je vidljiv… [thumbsup]
primjećujem da je onaj nalog od 500 komada na asku odradio svoje i nestao… [embarass]

Trend is your frend.
Danas, ocekivano kratkorocno uzimanje profita i korekcija. Medutim za razliku od prije mjesec dana kada je padalao u velikim postotcima i bez postojanja ikakvog bida, danas je situacija drugacija.
[lol]
[/quote]
nema prosipanja samo zato jer jucer nije potvrdjen pocetak vece veca korekcije-ako krene vece prosipanje,krenut ce jos vece




sina, trend je vidljiv… [thumbsup]
primjećujem da je onaj nalog od 500 komada na asku odradio svoje i nestao… [embarass]

Trend is your frend.
Danas, ocekivano kratkorocno uzimanje profita i korekcija. Medutim za razliku od prije mjesec dana kada je padalao u velikim postotcima i bez postojanja ikakvog bida, danas je situacija drugacija.
[lol]
[/quote]
nema prosipanja samo zato jer jucer nije potvrdjen pocetak vece veca korekcije-ako krene vece prosipanje,krenut ce jos vece
[/quote]

Aha, zanimljivo.
Imas kakv graf? to samo na hdel? ili na ostalim iz sektora? a tvoja thnk? oce ona da prati sektor? ili? zbunjen sam ostao.

New Report

Close