HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel netko probao izračunati P/B*P/S umnožak?
Uštedjet ću kolegama vrijeme. Iznosi 0,032.
Usporedite ga sa ovom tablicom:
http://trzistakapitala.files.wordpress.com/2012/02/pb-ps-1b.jpg
Pored onoga što sam već napisao na ovom topicu, nemam daljnjih komentara.
Autor je kupovao HDEL-R-A jučer i danas (nije prodavao), te ovo ne predstavlja nagovor na kupnju HDEL-R-A.

Bez daljnjeg najbolji pick.Barem po tom kriteriju.Na cjelom zse a možda i šire.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!



HDEL-R-A danas sa prometom od 142k kuna.
Mislim da bi konačno dobri rezultati (u usporedbi s ostalima u sektoru) trebali uroditi plodom i većim porastom cijene dionice.

Jedino ako zahvati ovaj rezultatima neopravdani val rasta.
[/quote]
bilo bi logicno da i hidra znacajnije poraste kad ima skoro pa najbolje poslovne rezultate u sektoru. Ono gubitasi rastu a dobitasi skoro pa stagniraju.

E kad bi bilo uvijek sve po logici….

Točan odgovor je...

HIDRA ima najbolje fundamente od svih građevinara ,među rjetkima koja posluje s dobitkom,kakvim takvim,ali barem nije u milionskim gubicima kao većina građevinara.
Samo je pitanje trenutka kad će se to revalorizirati na burzi samo je pitanje trenutka.
Tj treba okidač.
Mislim da se čeka objave nekog posla,a tada će biti udaranja po asku kao i na INGRI.
Zato treba na vrijeme biti u igri tj čvaknuti nešto dok je vrijeme.

Morifijuse daj se skuliraj, mi smo sretni i s malim pomakom.

Rekla moja frendica, tko nije sretan sa malim ne treba mu ni veliki. [kiss]

Nadam se da znate da je Premijer otišao u BiH dogovarati jadransko-jonsku auto-cestu.
Da ne bi bilo poslije nismo znali. [lol]

Ode i HIDRA [lol] [lol] [lol]

Ode i meni veza i sad niš ne vidim.
A bilo je baš cool [rolleyes]

Šteta kako je niska cijena HDEL-a. Ima li tko tehničku???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Šteta kako je niska cijena HDEL-a. Ima li tko tehničku???

Di je zurba?

Prije ili poslije mora krenuti i HDEL.
Po poslovni rezultatima definitivno je jedna od najboljih u sektoru.

Ma nema žurbe kad sam već ovoliko čekao, nego gledam HDEL koja je najmanje rasla a po fundamentima je među boljima, nadam se da su vremena ispod 110 kn prošlost, iako je na ovoj našoj burzi sve moguće.Meni je prosjek na HDEL oko 240 kn, mislite li da ćeu ubrzo dočekati te razine ili?????

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close