HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo da ja nesto napisem, nemam dionicu ali zbog vas, dobili ste dva posla jedan vrijedi oko 57mil a drugi oko 75mil, tako da se malo veselite

ne mari za male stvari i ostat ce male


evo da ja nesto napisem, nemam dionicu ali zbog vas, dobili ste dva posla jedan vrijedi oko 57mil a drugi oko 75mil, tako da se malo veselite

Link?



evo da ja nesto napisem, nemam dionicu ali zbog vas, dobili ste dva posla jedan vrijedi oko 57mil a drugi oko 75mil, tako da se malo veselite

Link?
[/quote]

evo ovo od danas 79 mil http://www.zse.hr/default.aspx?id=37706

pepe7

Da li će izvješće biti slično kao kod Viadukta?

malo bolje

Tako i ja mislim.

ali kud mi pobježe danas onaj od juče s 136 kom na 87,5

pepe7

Izvješće pozitivno.17% viša ostvarena neto dobit u odnosu na 2010.godinu,a prihodi veći za 24% u odnosu na prošlu godinu.

Baš malo računam. Najjeftiniji građevinar, a rizik stečaja jako mali.
Ali loša dionica i nikakva likvidnost, stoga bolje zaobolaziti.


Izvješće pozitivno.17% viša ostvarena neto dobit u odnosu na 2010.godinu,a prihodi veći za 24% u odnosu na prošlu godinu.

Ali je zato cijena manja 30% nego li u prošlom izvješću i 60% nego prošle godine. Apsurd od ulagača. Ovo nema ni u Bangladešu. [sealed]

neće uvijek biti ovako.

Ajde ljudi kupujte/prodajte da ne izletimo još i iz redovnog trgovanja…. [sad]

Da se osvrnemo na još jednog građevinara. HDEL-a . Tu je zbilja tragedija najgora.Firma o.k.
i radi u ovim uvjetima vrlo dobro / viši prihodi +dobit/ a cijena ? Za poblesaviti.

Znači, neinteres za građevinare je očit kod ulagača.
I VDKT, THNK, HDEL …sasvim realno i stojećki podnose krizu…..a dionice su satrte do kraja.

Dok DLKV, INGRA i IGH..daleko najeksponiranije i praćene dionice proživljavaju dramu uz
medijsku aktivnu kampanju- ovisno kako kome treba…Sva nosi svoje teške momente-
Dalekovod mrlju na preuzimanju, Ingra- kritiku zbog kupnje od strane fondova, a IGH-političku
negativnost zbog vodeće osobe u političkom vrhu…..

Da li su zbog njih prve tri dionice / VDKT, THNK I HDEL/ – korektna građevinska društva koja ostvaruju
dobit -kod ulagača poistovjećene sa globalnom građevinskom -problematikom- ne znam- ali, je teško reći-kome je gore…a kome najgore…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close