HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ system42

Šteta, samo ti je novac na bidu zarobljen, umjesto da ga oplodiš na nekoj drugoj dionici, jer je ova cijena prodavačima neprihvatljiva. I ja čekam IGH na 9xx, nadam se, ali sve manje.


@ system42

Šteta, samo ti je novac na bidu zarobljen, umjesto da ga oplodiš na nekoj drugoj dionici, jer je ova cijena prodavačima neprihvatljiva. I ja čekam IGH na 9xx, nadam se, ali sve manje.


compa, vodim računa i o tome, zato i rekoh na kraći rok…
tako da ću, ovisno o razvoju situacije, imati sve manje nerelanih naloga na bidu HDEL a i drugdje…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

@Compa
Šta ti nitko neće da pokupi tih još 140 kom?

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

kupujte i negalamite previše,
što manje malih u ovoj još "neotkrivenoj" dionici to bolje

@ Walter33

Moje nisu na prodaju prije 129,90.

A ti si nam objavio da se povlačiš sa bida nekidan, a onda sutradan da su sve kupljene tvoje, lažovćiću.

[thumbsup]Hebat ga,potrošio sve do zadnjih 137 kn na računu,a bilo mi žao nešto prodati da skinem onih 360 kom iako me jako,jako svrbilo.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


compa, vodim računa i o tome, zato i rekoh na kraći rok…
tako da ću, ovisno o razvoju situacije, imati sve manje nerelanih naloga na bidu HDEL a i drugdje…

Najbolje da ti makneš svojih 13kom sa kupnje! Jer ASK se sigurno plaši takvih a mi bi još jeftino mezili. Ja koliko sam danas pratio klasični oblik navlakuše! Ovdje se kao i na IGH debelo mezi!
Netko je zalupao 40 i kusur komada po BIDU i srušio cijenu, potom izmiljuje nalog 360kom koji je tu da navlači i naravno ode dok si rekao keks. Ovdje je klasična akumulacija na djelu.
Iskreno me čudi otkud ovdje još prodavača??? Rekao bi da PBZ koji cijelo vrijeme mezi skloni naloge s prodaje da bi se vidjeo 1400kn na desetom nalogu.
Preporuka akumlirati HIDRU, VDKT i IGH a kloniti se DALEKOVODA.
Graf pokazuje odrađenih 5 valova dolje i slijedi RAST.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


šteta što nema samoubojica.

Po ovim cijenama nema više samoubojica, shvaćaju da su fulalli pa će od 130kn naviše glatko ići do 290kn za početak gdje trebamo doći!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Za gradnju luke su se na natječaj prijavile i hrvatske građevinske kompanije poput Konstruktora, Hidroelekte i austrijskog Stabaga.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=133398 [thumbsup]


Za gradnju luke su se na natječaj prijavile i hrvatske građevinske kompanije poput Konstruktora, Hidroelekte i austrijskog Stabaga.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=133398 [thumbsup]


Kolega PETINA, ja volim kombinirati kupnjom LKPC i HIDRE.
Sve da to HIDRA i dobije da izvodi, jer ipak ljudi znaju i pod morem izvoditi stručno i kvalitetno pa je očekivati dobitak tu, ipak više očekujem od jednog drugog posla koji ako upadne onda će i cijena 290kn biti jeftina! A P/E bi tada mogao biti 1.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Dokapitalizacijom od 170 milijuna kuna direktor namjerava napraviti investiciju od 300 milijuna eura. Što taj čovjek radi na mjestu direktora Luke Ploče, pa on toliko zna množit pare, trebao bi biti na čelu neke banke.


Za gradnju luke su se na natječaj prijavile i hrvatske građevinske kompanije poput Hidroelekte
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=133398 [thumbsup]

Istina kolega, a ako gledamo iskustvo i složenost radova ovo ne može ni raditi neka nestručna firma već jedino Hidra ili Strabag,a moguća je i podjela radova.
Bit će novaca od mosta na Dravi i luke Ploče.Plus potraživanja od države koja će se uskoro naplatiti, na vidiku i 1 megaprojekt….
Hajmo prodavači riješite se muka jer ionako ne vjerujete u HIDRU. Da ste mudri bili utapali bi na 190kn,a ne sad kad je cijena 113-115kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close